Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2209
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2208
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2166
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T W Y Z
Wszystkie
Imię i nazwisko Stanowisko Telefon Miejscowość Numer legitymacji Data przyjęcia do związku Okręg
Bartosz
Dubiel
Członek Rzeszów ORP/3058 10/2012 roztoczańsko-podkarpacki
Robert
Bijas
Członek 510308560 Zwierzyniec ORP/3049 09/2010 roztoczańsko-podkarpacki
Grzegorz
Szkutnik
Członek Zarządu Okręgu ORP/3003 08/2005 roztoczańsko-podkarpacki
Marek
Piotrowski
Członek Zarządu Okręgu ORP/3006 01/2005 roztoczańsko-podkarpacki
Maria
Achtabowska
Członek OM/3007 01/1996 mazowiecki
Dariusz
Adamkiewicz
Członek OPK/3036 10/2010 kujawsko-pomorski
Leszek
Adamski
Członek ORP/3045 02/2010 roztoczańsko-podkarpacki
Addiewit Wiceprezes ZG śląski
Łukasz
Ambrożak
Członek OW/3060 11/2011 wielkopolski
Joanna
Antosik
Członek ZG OM/3170 09/2012 mazowiecki
Mikołaj
Arndt
Członek OW/3067 09/2014 wielkopolski
Katarzyna
Bajerowicz
Członek OW/3019 12/2008 wielkopolski
Tomasz
Baldujew
Członek 511512601 Tychy OŚ/3042 10/2015 śląski
Tomasz
Bałdyga
Skarbnik Okręgu OWM/3030 01/2014 warmińsko-mazurski
Michał
Bartkowiak
Członek OW/3005 01/2007 wielkopolski
Przemysław
Baszyński
Sekretarz Okręgu OW/3030 09/2011 wielkopolski
Marcin
Lech Baszyński
Członek OW/3033 09/2010 wielkopolski
Tadeusz
Bednarczyk
Członek mazowiecki
Paula
Bednarz
Członek OW/3052 06/2013 wielkopolski
Gafke
Bernard
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OD/3023 12/2013 dolnośląski
Piotr
Biegaj
Członek OPK/3001 10/2001 kujawsko-pomorski
Paweł
Bieniewski
Agnieszka
i Włodek Bilińscy
Członek 501225813 OM/3004 mazowiecki
Michał
Birnbach
Członek OM/3150 06/2010 mazowiecki
Wiktor
Blokowski
Członek OT/3034 09/2016 toruński
Piotr
Bober
Członek OW/3020 01/2009 wielkopolski
Zbigniew
Bochenek
Członek OM/3072 10/2004 mazowiecki
Miron
Bogacki
Członek OM/3044 12/2002 mazowiecki
Patryk
Boguszewicz
Członek Giżycko OWM/3040 03/2015 warmińsko-mazurski
Natalia
Borowicz-Lisek
Członek OK/3041 01/2012 krakowski
Łukasz
Bożycki
Członek OM/3149 06/2010 mazowiecki
Andrzej
Breitmeier
Członek OK/3043 10/2013 krakowski
Dawid
Brożek
Członek OT/3033 09/2016 toruński
Małgorzata
Bruj
Prezes Okręgu Warszawa OM/3136 05/2009 mazowiecki
Piotr
Bryłka
Członek OM/3162 11/2011 mazowiecki
Witold
Bryszewski
Członek kujawsko-pomorski
Marek
Brzozowiec
Członek OM/3008 11/2000 mazowiecki
Piotr
Buda
Członek OM/3101 06/2006 mazowiecki
Urszula
Budkiewicz
Członek OD/3024 12/2013 dolnośląski
Paweł
Budzik
Sekretarz Okręgu 696110408 Wrocław dolnośląski
Monika
Bukowińska
Członek OM/3078 06/2005 mazowiecki
Marcin
Bula
Członek 505098999 OŚ/3043 11/2015 śląski
Antoni
Buraczewski
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OŁ/3005 03/1996 łódzki
Tadeusz
Bziuk
Członek OŚ/3037 06/2015 śląski
Waldemar
Bzura
Członek 505968518 Piecki OWM/3001 07/1995 warmińsko-mazurski
Piotr
Celiński
Członek OM/3079 06/2005 mazowiecki
Maja
Ewa Celuch
Członek ORP/3061 06/2013 roztoczańsko-podkarpacki
Krzysztof
Celuch
Wiceprezes Okręgu ORP/3026 04/2007 roztoczańsko-podkarpacki
Matylda
Lempel - Charęza
Prezes Okręgu 601302138 Wrocław ORP/3025 14/10/2007 dolnośląski
Franciszek
Chmielecki
Członek OM/3066 12/2003 mazowiecki
Tomasz
Chmielewski
Członek OM/3140 09/2009 mazowiecki
Rafał
Chmielewski
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu Szczytno OWM/3041 03/2015 warmińsko-mazurski
Elżbieta
Chojnacka
Prezes Okręgu OZ/3007 04/1995 zachodniopomorski
Hanna
Chojnacka
Członek OZ/3024 06/2012 zachodniopomorski
Juliusz
Chojnacki
Członek OZ/3008 06/1995 zachodniopomorski
Dominik
Chrzanowski
Członek Warszawa mazowiecki
Bartłomiej
Cichoń
Członek OK/3051 12/2015 krakowski
Romuald
Cichos
Członek OŚ/3022 04/2007 śląski
Maciej
Cichosz
Członek Zarządu Okręgu Łódź OŁ/3043 12/2012 łódzki
Jerzy
Ciechalski
Członek OPK/3003 07/1995 kujawsko-pomorski
Katarzyna
Ciesielska
Członek OM/3111 12/2006 mazowiecki
Liliana
Cieszyńska
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OT/3004 11/2006 toruński
Zbigniew
Cieśla
Członek OŁ/3037 12/2013 łódzki
Elizeusz
Cieślik
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OW/3056 01/1996 wielkopolski
Robert
Cieślik
Członek Zarządu Okręgu OK/3001 07/1995 krakowski
Patrycja
Ciosek
Członek OM/3070 10/2004 mazowiecki
Piotr
Cisek
Członek ORP/3046 02/2010 roztoczańsko-podkarpacki
Bogusław
Czarnecki
Członek Kutno OŁ/3039 12/2013 łódzki
Agnieszka
Czarnocka
Członek mazowiecki
Marek
Czubaszek
Członek 605067096 Wrocław OD/3012 02/2012 dolnośląski
Andrzej
Dajek
Członek OK/3009 02/1997 krakowski
Przemysław
Degórski
Członek OW/3057 10/2000 wielkopolski
Robert
Dejtrowski
Członek OM/3010 mazowiecki
Grażyna
Dębowska
Sekretarz Okręgu Dobroń OŁ/3052 12/2014 łódzki
Krzysztof
Dobek
Członek OWM/3034 03/2014 warmińsko-mazurski
Dariusz
Dobrowolski
Członek OM/3068 12/2003 mazowiecki
Mateusz
Dobrzycki
Członek OW/3053 10/2013 wielkopolski
Tomasz
Dolat
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OZ/3005 10/2000 zachodniopomorski
Robert
Dominowski
Członek OM/3182 11/2012 mazowiecki
Krzysztof
Dragan
Członek OM/3048 12/2001 mazowiecki
Elżbieta
Dudek-Chachurska
Członek OŁ/3048 07/2009 łódzki
Ewa
Dulna
Członek Piecki OWM/3036 09/2014 warmińsko-mazurski
Monika
Dyner
Członek 696412685 Warszawa OM/3202 04/2016 mazowiecki
Wiesław
Dzięgielewski
Członek OD/3010 05/2011 dolnośląski
Grzegorz
Dziuba
Członek ORP/3064 03/2015 roztoczańsko-podkarpacki
Jolanta
Dziubińska
Członek ORP/3017 10/2007 roztoczańsko-podkarpacki
Tomasz
Dziubiński
Członek ORP/3018 10/2007 roztoczańsko-podkarpacki
Michał
Fabiszewski
Wiceprezes Okręgu 530691191 OT/3027 07/2015 toruński
Waldemar
Feculak
Członek OPK/3005 01/2002 kujawsko-pomorski
Tomasz
Fijołek
Członek OM/3171 09/2012 mazowiecki
Marcin
Filipowicz
Członek OŁ/3042 12/2012 łódzki
Maciej
Fiszer
Członek OW/3062 02/2011 wielkopolski
Karol
Fornalczyk
Członek OW/3069 09/2015 wielkopolski
Krzysztof
Foryszewski
Członek Zarządu Okręgu 694999414 OM/3181 11/2012 mazowiecki
Sylwia
Frankowicz
Członek Olsztyn OWM/3039 03/2015 warmińsko-mazurski
Krzysztof
Frańczak
Członek OL/3020 12/2013 lubelski
Urszula
Frydrych
Członek OM/3190 12/2013 mazowiecki
Jacek
Fundament-Karśnicki
Sekretarz Okręgu OZ/3019 09/2003 zachodniopomorski
Jakub
Gackowski
Członek Zarządu Okręgu 601615163 OPK/3008 03/2005 kujawsko-pomorski
Hubert
Gajda
Członek OW/3055 11/2011 wielkopolski
Janusz
Gajdas
Członek OŚ/3032 11/2008 śląski
Alina
Garska
Skarbnik Okręgu OK/3034 12/2008 krakowski
Robert
Garstka
Członek OŚ/3031 08/2008 śląski
Rafał
Gawełda
Członek 601436142 OŚ/3008 04/2002 śląski
Małgorzata
Gęgotek-Rapak
Skarbnik Okręgu OD/3003 05/2011 dolnośląski
Leszek
Gładkowski
Członek kujawsko-pomorski
Artur
Głogowski
Członek OM/3172 09/2012 mazowiecki
Remigiusz
Gmyz
Członek ORP/3051 09/2010 roztoczańsko-podkarpacki
Mariola
Godlewska
Członek OM/3011 dolnośląski
Krzysztof
Goluba
Członek OM/3189 10/2013 mazowiecki
Robert
Gondek
Członek OM/3205 18-10-16 mazowiecki
Tomasz
Gontarek
Członek OM/3151 06/2010 mazowiecki
Marcin
Gorazdowski
Członek OM/3054 mazowiecki
Witold
Gorzelski
Wiceprezes Okręgu OM/3152 10/2001 mazowiecki
Mikołaj
Gospodarek
Członek OŚ/3013 04/2010 śląski
Sławomir
Góral
Członek OŁ/3055 10/2016 łódzki
Krzysztof
Górecki
Członek mazowiecki
Piotr
Górny
Członek OT/3036 12/2016 toruński
Robert
Górski
Członek OZ/3026 zachodniopomorski
Barbara
Grabowska
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu Łódź OŁ/3049 07/2009 łódzki
Karol
Grabski
Członek OW/3048 03/2012 wielkopolski
Ireneusz
Graff
Członek Honorowy 606141688 Warszawa OM/3003/H 11/1996 mazowiecki
Waldemar
Graś
Członek OW/3007 04/2008 wielkopolski
Leopold
Grela
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu 601519685 Kraków OK/3045 10/2013 krakowski
Maria
Gronicz
Członek OŚ/3015 12/2004 śląski
Leszek
Grygorczuk
Członek OL/3003 07/2006 lubelski
Krzysztof
Grzegorczyk
Członek OZ/3011 02/2004 zachodniopomorski
Krzysztof
Grzegorek
Członek OM/3051 10/2001 mazowiecki
Jurek
Grzesiak
Członek OŁ/3026 01/2005 łódzki
Emilia
Grzędzicka
Członek OK/3042 10/2013 krakowski
Mirosław
Grzyb
Członek OM/3012 06/1999 mazowiecki
Katarzyna
Gubrynowicz
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej ZG Warszawa OM/3147 03/2010 mazowiecki
Zenon
Guse
Członek OPK/3046 11/2013 kujawsko-pomorski
Adam
Gutowicz
Członek Brzesko OK/3003 12/1995 krakowski
Dariusz
Hankiewicz
Członek OM/3014 01/2000 mazowiecki
Henryk
Hegier
Członek 501197460 Olsztyn OWM/3042 11/2015 warmińsko-mazurski
Jerzy
Holc
Członek OT/3025 07/2012 toruński
Paweł
Horąży
Członek OM/3089 03/2006 mazowiecki
Tomasz
Hryniewicki
Członek OM/3015 01/2000 mazowiecki
Zbigniew
Hudobski
Członek OK/3048 10/2014 krakowski
Katarzyna
Huzarska
Członek OM/3133 12/2008 mazowiecki
Janusz
Iwaszek
Członek ORP/3011 01/2005 roztoczańsko-podkarpacki
Dorota
Jacynicz-Bogdańska
Członek Warszawa OM/3139 09/2009 mazowiecki
Paweł
Jakubek
Członek 602736064 SKÓRZEWO OW/3037 06/2011 wielkopolski
Barbara
Janicka-Michlak
Członek OD/3016 02/2012 dolnośląski
Radosław
Janicki
Członek OL/3013 04/1999 lubelski
Agnieszka
Jankowska
Członek OM/3163 11/2011 mazowiecki
Bogusława
Jankowska
Sekretarz Okręgu Katowice OŚ/3027 12/2007 śląski
Anna
Jankowska
Członek OPK/3011 02/2004 kujawsko-pomorski
Krzysztof
Jankowski
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Okręgu OM/3017 05/1996 mazowiecki
Grzegorz
Jankowski
Członek 603112686 Kraśnik OL/3027 09/2015 lubelski
Jacek
Janowski
Członek OM/3061 mazowiecki
Marian
Jarosiński
Członek 694925921 Łódź OŁ/3046 12/2014 łódzki
Hubert
Jasionowski
Członek OWM/3002 01/1998 warmińsko-mazurski
Dariusz
Jaworski
Członek OT/3037 12/2016 toruński
Marcin
Jaworski
Członek OW/3054 09/2013 wielkopolski
Jarosław
Jeleński
Członek OPK/3013 07/1995 kujawsko-pomorski
Sławomir
Jezierski
Członek OPK/3014 01/1998 kujawsko-pomorski
Andrzej
Jeziorowski
Członek 602366666 Czestochowa OŚ/3033 11/2008 śląski
Piotr
Jęczkowiak
Członek OW/3029 01/2010 wielkopolski
Lech
Jędras
Członek 607303994 Namyślin OW/3018 12/2004 wielkopolski
Maciej
Jopkiewicz
Członek OM/3018 03/1996 mazowiecki
Przemysław
Jośko
Członek OM/3073 10/2004 mazowiecki
Rafał
Jura
Członek OŚ/3036 03/2015 śląski
Artur
Jurkowski
Prezes Okręgu OŚ/3017 03/2005 śląski
Ewa
Kacperek
Członek OM/3096 06/2006 mazowiecki
Zuzanna
Kacperek-Karetta
Członek OŚ/3011 10/2004 śląski
Janusz
Kaczmarczyk
Sekretarz Okręgu 503173709 Warszawa OM/3123 10/2007 mazowiecki
Mariusz
Kanonowicz
Członek 696496147 Toruń OŁ/3056 10/2016 łódzki
Marcin
Karetta
Członek OŚ/3004 01/2001 śląski
Włodzimierz
Karnkowski
Członek OM/3105 10/2006 mazowiecki
Dariusz
Kąkol
Członek ZG OM/3200 19/10/2015 mazowiecki
Maciej
Kędzia
Członek OWM/3028 10/2013 warmińsko-mazurski
Krzysztof
Kępa
Członek Ruda Śląska OŚ/3007 12/2014 śląski
Janusz
Kępa
Członek Sądu Koleżeńskiego,
Prezes Okręgu
603600820 Toruń OT/3007 04/2006 toruński
Tomasz
Kiecana
Członek Ol/3014 06/2005 lubelski
Piotr
Kierzkowski
Członek OD/3026 03/2008 dolnośląski
Walerian
Kiezik
Członek OWM/3003 04/1996 warmińsko-mazurski
Mirosław
Klatecki
Członek OPK/3038 02/2011 kujawsko-pomorski
Robert
Klawe
Członek OŁ/3061 12/2010 łódzki
Marek
Klewiado
Członek Olsztyn OWM/3031 02/2014 warmińsko-mazurski
Przemysław
Klimczuk
Członek OL/3004 01/1997 lubelski
Jarosław
Klusak
Członek OPK/3032 09/2009 kujawsko-pomorski
Sławomir
Knaś
Członek OK/3035 02/2007 krakowski
Łukasz
Koba
Członek 507584491 Piekary Śląskie OŚ/3018 11/2006 śląski
Ilona
Kobylińska-Konieczna
Członek OW/3061 07/1997 wielkopolski
Paweł
Kołodziejczyk
Członek ORP/3005 01/1997 roztoczańsko-podkarpacki
Bożena
Komorowska
Sekretarz Okręgu OL/3010 12/2005 lubelski
Waldemar
Komorowski
Prezes Okręgu OL/3011 12/2005 lubelski
Cezary
Konopacki
Członek OM/3102 06/2006 mazowiecki
Krzysztof
Kordowski
Członek Zarządu Okręgu OZ/3028 11/2014 zachodniopomorski
Cezary
Korkosz
Członek Zarządu Okręgu OZ/3002 01/2007 zachodniopomorski
Roman
Korlaga
Członek OM/3188 10/2013 mazowiecki
Łukasz
Korzeniowski
Członek OD/3008 05/2011 dolnośląski
Tomasz
Kosior
Członek OM/3069 12/2003 mazowiecki
Lesław
Kostkiewicz
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Okręgu OŚ/3028 12/2007 śląski
Jerzy
Kościjanczuk
Członek OW/3051 05/2013 wielkopolski
Wiesław
Kościukiewicz
Członek Warszawa mazowiecki
Rafał
Kot
Prezes Okręgu 607286146 OWM/2029 09/2005 warmińsko-mazurski
Jerzy
Kot
Członek OW/3045 01/2004 wielkopolski
Dariusz
Kowalczyk
Członek OM/3021 03/1996 mazowiecki
Olga
Kowalik
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OM/3164 11/2011 mazowiecki
Aleksander
Kowalke
Członek OPK/3040 06/2011 kujawsko-pomorski
Wojciech
Kowalski
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OW/3009 07/2002 wielkopolski
Hilary
Kowalski
Członek OPK/3016 09/1995 kujawsko-pomorski
Andrzej
Kozak
Członek Warszawa mazowiecki
Dariusz
Krac
Członek 607686586 Chocianów OD/3029 12/2014 dolnośląski
Jan
Kraft
Członek OPK/3048 12/2014 kujawsko-pomorski
Marta
Krawczyk
Członek OL/3024 04/2015 lubelski
Piotr
Kriesel
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OT/3010 06/1996 toruński
Witold
Wincenty Król
Członek OW/3042 09/2011 wielkopolski
Adrian
Król
Wiceprezes Okręgu OŚ/3010 06/2014 śląski
Paweł
Królikowski
Członek OL/3023 01/1998 lubelski
Małgorzata
Książkiewicz
Prezes Okręgu 500414904 Sopot OPK/3018 11/2005 kujawsko-pomorski
Tomir
Kubicki
Członek OPK/3019 07/1995 kujawsko-pomorski
Kamil
Kubiec
Członek OW/3047 06/2010 wielkopolski
Tomasz
Kubiś
Członek OM/3094 03/2006 mazowiecki
Marek
Kucharczyk
Członek ORP/3032 06/1995 roztoczańsko-podkarpacki
Jan
Kucharzyk
Członek OM/3071 10/2004 mazowiecki
Piotr
Kuczyński
Członek Zeutern OŁ/3036 07/2006 łódzki
Andrzej
Kudlewski
Członek Czarna Białostocka OM/3165 11/2011 mazowiecki
Krzysztof
Kuhn
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Okręgu OŁ/3021 03/2004 łódzki
Tomasz
Kuklasiński
Członek OW/3044 11/2012 wielkopolski
Eugeniusz
Kumorek
Członek OW/3011 12/2005 wielkopolski
Przemysław
Kurdej
Członek OM/3043 04/2003 mazowiecki
Tadeusz
Kurek
Członek OM/3173 09/2012 mazowiecki
Henryk
Kurzynoga
Członek OŁ/3033 06/2005 łódzki
Dariusz
Kwiatkowski
Skarbnik Okręgu ORP/3004 01/2001 roztoczańsko-podkarpacki
Antoni
Kwiatkowski
Członek 504090207 OT/3032 09/2016 toruński
Dorota
Kycia
Członek OM/3134 03/2009 mazowiecki
Marek
Lach
Członek OL/3019 12/2013 lubelski
Idalia
Laskowicz
Członek OD/3009 05/2011 dolnośląski
Kazimierz
Laskowicz
Członek 602237612 OŁ/3009 12/2000 dolnośląski
Marek
Lejbrandt
Członek OM/3047 11/2002 mazowiecki
Maciej
Lelonkiewicz
Członek Zarządu Okręgu OW/3036 03/2011 wielkopolski
Marcin
Lenart
Członek ORP/3048 02/2010 roztoczańsko-podkarpacki
Grzegorz
Leśniewski
Członek OM/3166 11/2011 mazowiecki
Jerzy
Lewandowski
Członek 601822387 stara 01/2002 dolnośląski
Grzegorz
Lewandowski
Członek 10/2016 kujawsko-pomorski
Konrad
Piotr Lewandowski
Członek 48607916667 Warszawa OM/3099 06/2006 mazowiecki
Wiesław
Lipiec
Prezes Okręgu ORP/3001 06/1995 roztoczańsko-podkarpacki
Anna
Litwin
Członek OL/3017 12/2013 lubelski
Janusz
Litwiniec
Członek OM/3090 03/2006 mazowiecki
Krzysztof
Lorant
Członek OM/3153 06/2010 mazowiecki
Michał
Ludwiczak
Prezes Okręgu,
Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego
OŁ/3028 01/2005 łódzki
Marek
Ładyński
Członek OŁ/3023 07/2009 łódzki
Jerzy
Łapiński
Członek ZG 602393957 Warszawa OM/3059 09/2002 mazowiecki
Piotr
Łatecki
Członek OM/3022 04/2001 mazowiecki
Adam
Ławnik
Członek 604591960 OM/3074 10/2004 mazowiecki
Jerzy
Łaźniewski
Członek OWM/3037 12/2014 warmińsko-mazurski
Dariusz
Łęczycki
Członek OL/3026 09/2015 lubelski
Konstanty
Łukasiewicz
Członek OW/3070 12/2015 wielkopolski
Jarosław
Łukasiewicz
Członek OW/3065 01/2014 wielkopolski
Łukasz
Łukasik
Członek OŚ/3001 06/1995 śląski
Marcin
Łukawski
Członek OM/3145 03/2010 mazowiecki
Andrzej
Łukijańczuk
Członek OM/3167 11/2011 mazowiecki
Monika
Machnikowska
Członek OPK/3021 06/2002 kujawsko-pomorski
Jolanta
Machnikowska
Członek OPK/3020 07/1995 kujawsko-pomorski
Marek
Machnikowski
Członek OPK/3022 07/1995 kujawsko-pomorski
Diana
Maciąga
Członek ZG OK/3050 01/2015 krakowski
Krzysztof
Maciuch
Członek ORP/3029 04/2007 roztoczańsko-podkarpacki
Katarzyna
Majewska
Członek mazowiecki
Paweł
Majewski
Skarbnik Okręgu OZ/3003 12/2001 zachodniopomorski
Radosław
Makowczyński
Członek Zarządu Okręgu 781075353 Płużniczka OŚ/3020 04/2014 śląski
Zbigniew
Małecki
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu 507062134 OM/3182 06/2005 mazowiecki
Adam
Mańka
Członek Zduńska Wola OŁ/3062 12/2010 łódzki
Paweł
Marczakowski
Członek ORP/3034 01/2002 roztoczańsko-podkarpacki
Małgorzata
Markuszewska
Członek OŁ/3058 10/2016 łódzki
Anna
Marszałkiewicz
Członek OM/3158 12/2010 mazowiecki
Dorota
Maszczyk
Członek OK/3013 12/2001 krakowski
Jerzy
Maśkiewicz
Członek Lublin OL/3022 02/2013 lubelski
Kazimierz
Matejewicz
Członek OD/3005 03/1997 dolnośląski
Mateusz
Matysiak
Członek OW/3022 08/2009 wielkopolski
Janusz
Mazalon
Członek OK/3028 11/2007 krakowski
Mariusz
Mazewski
Członek OM/3174 09/2012 mazowiecki
Anita
Mazur-Kordowska
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OZ/3027 11/2014 zachodniopomorski
Szymon
Mazurek
Członek ORP/3023 01/2006 roztoczańsko-podkarpacki
Anna
Mazurek
Członek ORP/3022 01/2006 roztoczańsko-podkarpacki
Łukasz
Męciński
Członek OM/3159 12/2010 mazowiecki
Bogdan
Michalak
Członek mazowiecki
Kazimierz
Michalik
Członek Kraków OK/3027 05/2007 krakowski
Mariusz
Michalski
Członek OW/3073 03/2016 wielkopolski
Mateusz
Michalski
Członek 3206 18-10-2016 mazowiecki
Ryszard
Michno
Członek ORP/3021 01/2005 roztoczańsko-podkarpacki
Marek
Mierzejewski
Członek OPK/3045 09/2013 kujawsko-pomorski
Jan
Mierzwiak
Członek OW/3014 01/1996 wielkopolski
Agnieszka
Mika
Członek mazowiecki
Dorota
Milerowicz
Członek 601076984 OM/3077 03/2006 mazowiecki
Jerzy
Misiak
Członek OM/3119/H 06/2004 mazowiecki
Tomasz
Miszczyszyn
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Okręgu OL/3001 05/1998 lubelski
Andrzej
Miśkiewicz
Członek OŁ/3047 07/2009 łódzki
Aleksander
Mogilnicki
Członek OW/3020 04/1999 wielkopolski
Janusz
Monkiewicz
Członek 501668087 Pisz OWM/3006 01/2002 warmińsko-mazurski
Elżbieta
Moore
Członek Warszawa OM/3148 03/2010 mazowiecki
Rafał
Mól
Członek OW/3058 11/2013 wielkopolski
Andrzej
Mróz
Członek OK/3002 07/1995 krakowski
Karol
Murat
Członek OPK/3023 01/2001 kujawsko-pomorski
Marek
Nasiadka
Członek Zarządu Okręgu ORP/3012 01/1998 roztoczańsko-podkarpacki
Zygmunt
Nater
Członek ORP/3038 02/2005 roztoczańsko-podkarpacki
Marcin
Nawrocki
Członek OŁ/3030 01/2005 łódzki
Arkadiusz
Nędzarek
Członek OZ/3016 02/2004 zachodniopomorski
Artur
Niedbała
Członek OM/3083 06/2005 mazowiecki
Krzysztof
Niedbała
Członek OM/3053 02/2002 mazowiecki
Paweł
Niemiec
Członek 509699306 Katowice OŚ/3029 12/2007 śląski
Marcin
Niesyn
Członek OT/3031 09/2016 toruński
Łukasz
Niewiadomy
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OL/3016 11/2013 lubelski
Leszek
Nowak
Członek Piaseczno mazowiecki
Beata
Nowakowska
Członek OL/3025 09/2015 lubelski
Mariusz
Obszarny
Członek ORP/3060 02/2013 roztoczańsko-podkarpacki
Grzegorz
Okołów
Członek OM/3025 mazowiecki
Jan
Olchówka
Członek Zarządu Okręgu 602642913 Giżycko OWM/3033 03/2014 warmińsko-mazurski
Piotr
Olkiewicz
Sekretarz Okręgu,
Skarbnik Okręgu
604543280 Toruń OT/3014 11/2006 toruński
Tomasz
Olszewski
Członek ORP/3009 01/2006 roztoczańsko-podkarpacki
Maciej
Omelaniuk
Członek OM/3120 12/2007 mazowiecki
Stanisław
Orłowski
Członek ORP/3063/H 11/2013 roztoczańsko-podkarpacki
Jolanta
Orzłowska
Członek OPK/3042 05/2012 kujawsko-pomorski
Beata
Ostachowicz
Prezes Okręgu Kraków OK/3022 03/2006 krakowski
Jan
Padoł
Członek OK/3004 10/1995 krakowski
Wacław
Padowski
Członek ORP/3014 02/2005 roztoczańsko-podkarpacki
Jerzy
Panek
Członek OM/3026 mazowiecki
Leszek
Paradowski
Członek OW/3032 12/2010 wielkopolski
Piotr
Pardus
Członek 792297519 OŁ/3059 10/2016 łódzki
Alicja
Kamila Pasławska
Członek OM/3121 10/2007 mazowiecki
Marek
Patalas
Członek OZ/3017 03/2003 zachodniopomorski
Maciej
Pawelec
Członek OM/3131 12/2008 mazowiecki
Tomasz
Pawelski
Członek OM/3168 11/2011 mazowiecki
Marian
Pawęzka
Paweł
Pawlak
Członek OD/3019 06/2010 dolnośląski
Katarzyna
Pawłowska
Członek OM/3176 11/2012 mazowiecki
Joanna
Petera-Zganiacz
Członek OŁ/3031 01/2005 łódzki
Michał
Piekarski
Członek OŚ/3034 11/2008 śląski
Michał
Pietrzak
Członek mazowiecki
Maciej
Pietrzak
Członek Sądu Koleżeńskiego,
Prezes Okręgu
OW/3028 01/2010 wielkopolski
Robert
Piotrowicz
Członek OWM/3007 01/2008 warmińsko-mazurski
Danuta
Piotrowska
Członek OZ/3025 03/2003 zachodniopomorski
Cezary
Pióro
Członek OW/3021 08/2009 wielkopolski
Zdzisław
Piskornik
Członek OK/3024 03/2005 krakowski
Przemysław
Piwowar
Członek OD/3014 02/2012 dolnośląski
Ewa
Pliszka
Członek OM/3177 11/2012 mazowiecki
Barbara
Pluta
Członek OŁ/3032 01/2005 łódzki
Dariusz
Płąchocki
Członek OPK/3043 06/2012 kujawsko-pomorski
Grzegorz
Podbiał
Wiceprezes Okręgu OZ/3009 zachodniopomorski
Ewa
Podbiał
Członek OZ/3029 11/2014 zachodniopomorski
Ewa
Polańska
Członek OM/3052 10/2001 mazowiecki
Mariusz
Pomaski
Członek OM/3132 12/2008 mazowiecki
Teresa
Porankiewicz
Członek OW/3038 09/2009 wielkopolski
Edyta
Portjanko
Sekretarz Okręgu 784581728 IŁAWA OWM/3035 09/2014 warmińsko-mazurski
Leszek
Prasnowski
Członek Wronki OW/3039 06/2011 wielkopolski
Bogdan
Prusisz
Członek OŁ/3060 10/2016 łódzki
Dariusz
Przybyła
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OŚ/3030 12/2007 śląski
Robert
Przybysz
Członek OM/3125 10/2007 mazowiecki
Mieczysław
Ptasznik
Członek OM/3085 06/2005 mazowiecki
Janusz
Pysiak
Członek OM/3028 12/1995 mazowiecki
Maciej
Radek
Członek OŁ/3004 04/1995 łódzki
Aleksandra
Radołowicz-Nieradzik
Członek Mikołów OŚ/3039 09/2015 śląski
Rafaelattam Zasłużony dla Okręgu łódzki
Andrzej
Rapak
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OD/3002 07/2003 dolnośląski
Kazimierz
Ratajczyk
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Okręgu OZ/3012 12/2001 zachodniopomorski
Piotr
Rejzner
Członek OM/3088 03/2006 mazowiecki
Andrzej
Reschke
Członek Włocławek OT/3026 07/2013 toruński
RichardDot Kandydat zachodniopomorski
Maciej
Rodziewicz
Wiceprezes Okręgu 661662303 Iława OWM/3010 07/2005 warmińsko-mazurski
Łukasz
Roga
Członek ORP/3008 01/2006 roztoczańsko-podkarpacki
Elżbieta
Rogaczewska
Członek mazowiecki
Jarosław
Rogaczewski
Członek Tczew OPK/3047 12/2014 kujawsko-pomorski
Jacek
Rogoziński
Członek OW/3050 05/2014 wielkopolski
Halina
Roszkowska
Członek OM/3142 11/2009 mazowiecki
Aleksandra
Roycewicz
Członek OM/3075 10/2004 mazowiecki
Radosław
Rurarz
Członek OM/3029 02/2000 mazowiecki
Robert
Rusin
Członek OŁ/3054 12/2015 łódzki
Tomasz
Rusinek
Członek Kraków OK/3049 11/2014 krakowski
Piotr
Andrzej Rusiniak
Członek mazowiecki
Paweł
Rzeszot
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu 604379522 OT/3022 01/2011 toruński
Zbigniew
Salwin
Członek 504773106 Ostróda OWM/3043 09/2016 warmińsko-mazurski
Michał
Sawoniewicz
Członek OM/3135 03/2009 mazowiecki
Ryszard
RySa Sąsiadek
Członek Łódź OŁ/3001 04/1995 łódzki
Tomasz
Sczansny
Członek OŚ/3041 12/2009 śląski
Wojciech
Secomski
Skarbnik Okręgu OM/3097 06/2006 mazowiecki
Anna
Sękowska
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OL/3021 02/2014 lubelski
Waldemar
Siatka
Sekretarz Okręgu ORP/3050 09/2010 roztoczańsko-podkarpacki
Rafał
Siek
Członek ORP/3041 01/2000 roztoczańsko-podkarpacki
Radosław
Siekierzyński
Skarbnik ZG OW/3003 01/1999 wielkopolski
Michał
Skałba
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu ORP/3013 02/2008 roztoczańsko-podkarpacki
Hanna
Skarżyńska
Członek OM/3030 10/2000 mazowiecki
Maciej
Skawina
Członek mazowiecki
Michał
Skąpski
Członek 07/2010 wielkopolski
Dariusz
Skibiński
Członek OPK/3031 02/2008 kujawsko-pomorski
Andrzej
Składanowski
Członek OT/3029 04/2016 toruński
Sławomir
Mariusz Skowronek
Członek OW/3059 11/2013 wielkopolski
Marek
Skórski
Członek 790731193 Lublin OL/3028 09/2015 lubelski
Jeremi
Słojewski
Członek OM/3031 mazowiecki
Sebastian
Słonina
Członek 888237399 Skoczow OŚ/3012 10/2004 śląski
Grzegorz
Smolarczyk
Członek OŚ/3023 06/2007 śląski
Paweł
Smolik
Członek OŚ/3025 08/2007 śląski
Wojciech
Smółkowski
Członek OM/3091 03/2006 mazowiecki
Michał
Solak
Członek ORP/3062 06/2013 roztoczańsko-podkarpacki
Sebastian
Sołtyszewski
Członek 608134347 ŁÓDŹ OŁ/3019 06/2003 łódzki
Ferdynand
Sosnowski
Członek 660631670 Szczytno OWM/3008 2005 warmińsko-mazurski
Jacek
Sowiński
Członek 264815695851 OM/3127 12/2007 mazowiecki
Jakub
Spodymek
Członek 605358413 Tychy OŚ/3021 04/2014 śląski
Arkadiusz
Stachowski
Członek OW/3068 10/2014 wielkopolski
Krzysztof
Stachyra
Członek OM/3180 11/2012 mazowiecki
Renata
misia Stadnik
Członek ZG Łódź OŁ/3022 04/2009 łódzki
Michał
Stanecki
Wiceprezes Okręgu OŁ/3063 12/2010 łódzki
Włodzimierz
Stanisławski
Członek OŁ/3034 06/2005 łódzki
Rafał
Stankiewicz
Członek OK/3014 12/2001 krakowski
Jerzy
Stańczyk
Członek OZ/3010 03/1995 zachodniopomorski
Tomasz
Stasiak
Członek OPK/3026 01/2001 kujawsko-pomorski
Jerzy
Stasiak
Członek Zarządu Okręgu 605573550 Goleszów OŚ/3002 09/1995 śląski
Tomasz
Staszewski
Członek OM/3155 06/2010 mazowiecki
Bogdan
Stawarz
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OD/3007 05/2011 dolnośląski
Wiesław
Stawiski
Członek Kraków OK/3031 10/2008 krakowski
Mikołaj
Stawowy
Członek ZG OM/3178 11/2012 mazowiecki
Jacek
Stelmach
Skarbnik Okręgu OŁ/3008 01/1996 łódzki
Katarzyna
Stepanowska
Członek Zarządu Okręgu OZ/3023 06/2012 zachodniopomorski
Łukasz
Stępień
Członek OW/3002 11/1996 wielkopolski
Tomasz
Stępień
Członek OM/3060 09/2002 mazowiecki
Teresa
Stolarczyk
Członek OM/3128 06/2008 mazowiecki
Anna
Stolecka
Członek OL/3018 12/2013 lubelski
Tomasz
Straszyński
Członek OM/3146 03/2010 mazowiecki
Mariusz
Strusiewicz
Członek OŚ/3016 01/2011 śląski
Marian
Strześniewski
Członek OT/3028 04/2016 toruński
Jakub
Stypczyński
Członek OPK/3044 05/2013 kujawsko-pomorski
Timm
Stütz
Członek H 07/1999 zachodniopomorski
Elżbieta
Stütz
Członek H 07/1999 zachodniopomorski
Zbyszek
Suchecki
Członek 609935959 Lwówek Śląski OD/0303 04/2016 dolnośląski
Paulina
Surniak
Członek OW/3001 12/2003 wielkopolski
Marek
Sykuła
Członek OŁ/3035 06/2005 łódzki
Małgorzata
Szafrańska-Kuhn
Członek 426430365 Łódź OŁ/3020 06/2003 łódzki
Radosław
Szary
Członek Łódź OŁ/3045 12/2007 łódzki
Marek
Szczepanek
Członek OŚ/3044 01/2001 śląski
Stefan
Szczygieł
Członek OM/3062 mazowiecki
Piotr
Szewczyk
Członek Łódź OŁ/3053 12/2015 łódzki
Grażyna
Szkatuła
Członek OM/3116 12/2005 mazowiecki
Arkadiusz
Szpulak
Członek OW/3049 09/2012 wielkopolski
Jarosław
Szymczak
Członek OW/3074 06/2016 wielkopolski
Mateusz
Ściborski
Skarbnik Okręgu OPK/3027 12/1999 kujawsko-pomorski
Jacek
Ścipień
Członek ORP/3056 10/2012 roztoczańsko-podkarpacki
Dawid
Ślaski-Sawicki
Członek OM/3034 mazowiecki
Grzegorz
Śliwiński
Członek OW/3043 03/2012 wielkopolski
Krzysztof
Ślusarczyk
Członek Lubliniec OŚ/3006 11/2014 śląski
Maria
Śmietanka
Członek OM/3161 12/2010 mazowiecki
Marek
Śniegoń
Członek OŚ/3009 01/2003 śląski
Natalia
Śpiewla-Hojdys
Członek OŚ/3040 09/2015 śląski
Bogusław
Świątek
Członek ORP/3052 09/2010 roztoczańsko-podkarpacki
Andrzej
Świerczyński
Członek OM/3023 mazowiecki
Artur
Święch
Członek Limanowa OK/3038 11/2010 krakowski
Jarosław
Tarczykowski
Członek OPK/3028 02/1997 kujawsko-pomorski
Piotr
Targoński
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Okręgu Olsztyn OWM/3027 09/2012 warmińsko-mazurski
Mirosław
Teterycz
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Okręgu Zamość ORP/3020 07/2006 roztoczańsko-podkarpacki
Robert
Toczewski
Członek OM/3144 12/2009 mazowiecki
Krystian
Tórz
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OW/3031 09/2010 wielkopolski
Andrzej
Trawiński
Członek OŚ/3035 03/2009 śląski
Daria
Troczyńska
Członek OŁ/3057 10/2016 łódzki
Zygmunt
Trylański
Członek OD/3021 09/2013 dolnośląski
Dariusz
Tyrpin
Członek 608458091 ORP/3028 03/2007 roztoczańsko-podkarpacki
Zygmunt
Urzędnik
Prezes ZG OŚ/3014 12/2004 śląski
Barbara
Vogt
Członek OW/3066 02/2014 wielkopolski
Paweł
Wacławik
Członek OM/3035 mazowiecki
Grzegorz
Wajzer
Członek 667632939 IŁAWA OWM/3026 12/2011 warmińsko-mazurski
Grażyna
Walczak-Piwowar
Członek OD/3015 02/2012 dolnośląski
Andrzej
Piotr Waligóra
Członek OW/3009 02/2004 wielkopolski
Bogdan
Walkiewicz
Członek OW/3035 05/2011 wielkopolski
Wojciech
Wandzel
Członek OŚ/3026 12/2013 śląski
Marta
Wasilewska-Markiewicz
Członek OM/3156 06/2010 mazowiecki
Paweł
Wawrzyniak
Członek OW/3064 02/2011 wielkopolski
Mirosław
Wąsiński
Członek OŚ/3038 10/2009 śląski
Joanna
Wegiera
Skarbnik Okręgu 607980481 Krotoszyn OW/3041 10/2011 wielkopolski
Elżbieta
Weron
Członek OK/3030 06/2008 krakowski
Ryszard
Węglarz
Członek ORP/3016 08/2005 roztoczańsko-podkarpacki
Anna
Węglarz
Członek ORP/3015 08/2005 roztoczańsko-podkarpacki
Małgorzata
Wiącek
Skarbnik Okręgu,
Wiceprezes Okręgu
OL/3012 09/2012 lubelski
Inka
Wieczeńska
Członek ORP/3055 02/2012 roztoczańsko-podkarpacki
Tomasz
Wilk
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OK/3047 12/2013 krakowski
Izabela
Wiśniewska
Członek OT/3030 05/2016 toruński
Konrad
Wiśniewski
Członek OM/3036 10/2000 mazowiecki
Anna
Jędra Wojciechowska
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu OK/3016 05/2002 krakowski
Dariusz
Wojciechowski
Członek OK/3018 03/2003 krakowski
Krzysztof
Wojciechowski
Członek Wrocław OD/3022 09/2013 dolnośląski
Janusz
Wojcieszak
Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu Mysłowice OŚ/3024 06/2007 śląski
Dariusz
Wojtyła
Członek OŚ/3003 02/2014 śląski
Robert
Woś
Członek OL/3030 01/2017 lubelski
Zbigniew
Woźniak
Członek OŁ/3051 09/2009 łódzki
Marcin
Woźniak
Wiceprezes Okręgu OPK/3041 08/2011 kujawsko-pomorski
Andrzej
Woźniak
Wiceprezes Okręgu 602432522 OD/3013 02/2012 dolnośląski
Karol
Woźniakowski
Wiceprezes Okręgu OPK/3037 10/2010 kujawsko-pomorski
Paweł
Wrona
Wiceprezes Okręgu 880448012 Wierzchosławice OK/3044 10/2013 krakowski
Kinga
Wróblewska
Członek Józefów mazowiecki
Mirosław
Wróblewski
Sekretarz Okręgu OK/3026 07/2006 krakowski
Grzegorz
Wróblewski
Członek OW/3023 09/2009 wielkopolski
Paweł
Wróblewski
Członek 886700909 OPK/3035 04/2010 kujawsko-pomorski
Marek
Wtorek
Członek OŚ/3005 01/2001 śląski
Leszek
Wygachiewicz
Członek Roztocze ORP/3027 04/2007 roztoczańsko-podkarpacki
Marek
Wyszomirski
Członek OŁ/3040 12/2013 łódzki
Piotr
Zabłudowski
Członek OPK/3034 04/2010 kujawsko-pomorski
Michał
Zabokrzecki
Członek OM/3169 11/2011 mazowiecki
Joanna
Zaremba
Członek OL/3015 12/2013 lubelski
Tomasz
Zawadzki
Członek 602659681 OM/3179 11/2012 mazowiecki
Tomasz
Zdrojewski
Członek OM/3087 06/2005 mazowiecki
Henryk
Zieliński
Członek OPK/3030 05/2000 kujawsko-pomorski
Michał
Zieliński
Członek 501562922 Brodnica OT/3035 12/2016 toruński
Witold
Zieliński
Członek Poznan OW/3075 09/2016 wielkopolski
Przemysław
Ziemacki
Członek 507029707 OD/3006 05/2011 dolnośląski
Andrzej
Ziemkowski
Członek OW/3034 01/2011 wielkopolski
Jarosław
Zięba
Członek ORP/3044 02/2009 roztoczańsko-podkarpacki
Konrad
Krzysztof Zybert
Członek mazowiecki
Grzegorz
Żebrowski
Członek Komisji Rewizyjnej ZG OM/3002 mazowiecki
Piotr
Żurawski
Członek OW/3072 03/2016 wielkopolski
parent menu item not found: "130"