Fotograf Roku Okręgu Krakowskiego ZPFP 2017 - Wyniki

Wyniki konkursu Fotograf Roku OK ZPFP 2017
Jury w składzie Katarzyna Gubrynowicz, Małgorzata Książkiewicz, Jacek Zięba, przyznało następujące nagrody
FOTOGRAF ROKU 2017 – Dariusz Wojciechowski ( Spokój)
 
 
 
 
 
 
IMPRESJE
1.Tomasz Wilk ( Chaos)
2.Anna Jędra Wojciechowska (Pazury natury)
3.Dariusz Wojciechowski ( Płynność)
Wyróżnienie. Beata Ostachowicz (O zachodzie), Dariusz Wojciechowski ( Wciek), Kazimierz Michalik ( Na dobranoc),
 
INNE ZWIERZĘTA
1.Tomasz Wilk ( W ukryciu)
2.Paweł Wrona (Sonda)
3.Beata Ostachowicz (Rozkwitanie)
Wyróżnienie: Kazimierz Michalik ( 2 pary), Paweł Wrona (Złote gody),
 
KOMPOZYCJA I FORMA
1.Bartłomiej Cichoń ( Mordor)
2.Kazimierz Michalik ( Westchnienia)
3.Tomasz Wilk (Żabia faktura)
Wyróżnienie: Bartłomiej Cichoń ( Mars), Kazimierz Michalik (Spokój), Beata Ostachowicz (Uwięziony), Natalia Borowicz (Mgła),
 
KRAJOBRAZ
1.Dariusz Wojciechowski (Góry odległe)
2.Beata Ostachowicz (Nadchodzi deszcz)
3.Kazimierz Michalik (Zimowy zachód)
Wyróżnienie: Beata Ostachowicz (Listopad), Tomasz Wilk (W kontrze), Anna Jędra Wojciechowska (Biała mgła), Tomasz Rusinek (Puszcza),
 
OWADY I PAJĘCZAKI
1.Dariusz Wojciechowski (Ulotnie)
2.Paweł Wrona (Posiłek z głową)
3.Paweł Wrona (Gnojarz)
Wyróżnienie: Beata Ostachowicz (W czerwonym),
 
PTAKI
1.Paweł Wrona (Poranna dzierzba)
2.Paweł Wrona (Łowca)
3.Leopold Grela (Perełka)
Wyróżnienie: Adam Gutowicz (Kręciołek), Beata Ostachowicz (Kamuflaż), Paweł Wrona (Nastrosz jesienny), Tomasz Rusinek (Wisienka na torcie)
 
ROŚLINY,GRZYBY,POROSTY
1.Dariusz Wojciechowski (Zielono)
2.Anna Jędra Wojciechowska (Przetrwanie)
3.Tomasz Wilk (Łąka)
Wyróżnienie: Tomasz Wilk (Jaśniejszy odcień bieli), Kazimierz Michalik (Na łące), Anna Jędra Wojciechowska (Układanka)
 
SSAKI
1.Paweł Wrona (Wieczorne lisa szczekanie)
2.Tomasz Wilk (Ucieczka)
3.Kazimierz Michalik (Sprzeczka)
Wyróżnienie: Paweł Wrona (Pierwszy kontakt, Szepty, Wieczorową porą), Tomasz Wilk (Koziołek),
 
ŚWIAT W NASZYCH RĘKACH
1.Bartłomiej Cichoń – Tryptyk (Lupa, Drzewo, Krajobraz księżycowy)
2.Leopold Grela (Jezioro Łebsko)
3.Tomasz Rusinek (Klincz)
Wyróżnienie: Paweł Wrona (Mrówki), Leopold Grela (Wodopój), Natalia Borowicz (Samochód)
Bartłomiej Cichoń(Łyse pole)
parent menu item not found: "130"