Zapraszamy na spotkanie - 21 lutego 2018 r.

Zapraszamy na drugie już w tym roku spotkanie z fotografią przyrodniczą. Jak zwykle pooglądamy zdjęcia autorstwa naszych Koleżanek i Kolegów, w tym również z niedawno zakończonych plenerów. Będzie czas na dyskusje i wymianę doświadczeń w zakresie tego, co warto w tej chwili fotografować. Głównym punktem naszego spotkania będzie przepiękna dzika przyroda planowanego od wielu lat Turnickiego Parku Narodowego, który jednak do dziś parkiem nie jest. Dlaczego? O tym także będziemy rozmawiać... Temat prezentować będzie Sebastian Sołtyszewski z niewielką pomocą Michała Ludwiczaka. Zapraszamy!

Liga fotografów - 02/2018


Zdjęcia zgłoszone do Ligi Fotografów Okręgu Łódzkiego
Luty 2018 temat "Przyroda w mieście"

Czytaj więcej...

III Przegląd Pokazów Multimedialnych

23 lutego 2018 roku w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi odbędzie się III Przegląd Pokazów Multimedialnych, w którym fotografowie z naszego Okręgu zaprezentują najnowsze kolekcje zdjęć i diaporam.
Na dwóch poprzednich edycjach była bardzo duża frekwencja i można powiedzieć, że mamy już stałą publiczność zainteresowaną fotografią przyrodniczą. Dlatego tym chętniej skorzystaliśmy z zaproszenia gościnnego Poleskiego Ośrodka Sztuki, żeby zaprezentować swój najnowszy dorobek. W przerwach między pokazami tradycyjnie będzie można porozmawiać z autorami zdjęć i dowiedzieć się o działalności naszego stowarzyszenia.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej do siedziby POS na ulicę Krzemieniecką 2a. Początek imprezy - godzina 18:00.
 

Zapraszamy na spotkanie - 17 stycznia 2018 r.

 
Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Okręgu Łódzkiego ZPFP. Wraz z Marianem Jarosińskim zajrzymy na bagna i dzięki jego fotografiom przyjrzymy się ich mieszkańcom. Zapowiada się pełna ekspresji opowieść okraszona ciekawymi zdjęciami. Na spotkaniu nie zabraknie oczywiście naszych stałych punktów programu, czyli konkursu w ramach Ligi Fotografów, historii jednego zdjęcia, a także rekomendacji wydawnictw przyrodniczych. W tym roku dorzucimy jeszcze jeszcze jeden stały temat, w którym omawiać będziemy "aktualności z kalendarza przyrodnika". Pooglądamy również zdjęcia i omówimy bieżące tematy oraz plany na I kwartał, który zapowiada się bogaty w foto-przyrodnicze wydarzenia.
Członków OŁ zapraszamy do ŁDK, do sali nr 408 na godzinę 18:00. Pozostałych na godzinę 18:30. Do zobaczenia.
 

Liga fotografów - 01/2018


Zdjęcia zgłoszone do Ligi Fotografów Okręgu Łódzkiego
Styczeń 2018 temat "Przymrozek"

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"