Liga Fotografów

Uruchamiamy LIGĘ FOTOGRAFÓW, która będzie rozwinięciem zabawy z comiesięcznymi konkursami fotograficznymi.
Co miesiąc będziemy ogłaszać temat kolejnego konkursu. Zdjęcia zgłoszone do konkursu nalezy przesłac na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wszystkie zgłoszone zdjęcia zostaną zamieszczone do wglądu na stronie okręgu. Na kolejnym zebraniu odbędzie się jednorazowe pokazanie zdjęć i głosowanie, w którym wyłonimy trzy najlepsze fotografie. Zwycięzcy będą otrzymywać drobne nagrody.
Za pierwsze miejsce przyznane zostaną 3 punkty, za drugie 2 i za trzecie 1. Punkty będą co miesiąc dodawane do tabeli, która na koniec sezonu wyłoni zwycięzcę naszej LIGI. Zwycięzca otrzyma atrakcyjną nagrodę rzeczową. Aktualizowana tabela LIGI będzie dostępna w osobnej zakładce na stronie Okręgu. Konkursy będą miały charakter otwarty i będą mogły brać w nich udział również osoby spoza Związku.
Temat pierwszego konkursu to „LATO” (fotografia przyrodnicza – interpretacja tematu dowolna). Zwycięzców wyłonimy po głosowaniu na zebraniu październikowym.
parent menu item not found: "130"