V Przegląd Pokazów Multimedialnych

Zapraszamy do udziału w V Przeglądzie Pokazów Multimedialnych w Poleskim Ośrodku Sztuki, których tematyką jest przyroda.
W naturze znaleźć można bogatą różnorodność tematów. Dlatego też każdy z członków naszego Związku ma swoją ulubioną część przyrody, którą pokazuje na swoich fotografiach. Jedni pragną pokazać urodę pejzaży skąpanych w mgłach, inni dokumentują fascynujące życie dużych zwierząt, jeszcze inni znajdują piękno w tym czego na pierwszy rzut oka nie widać - w mikroświecie. Zdjęcia te obejrzymy w bardzo atrakcyjnej formie diaporam, czyli audiowizualnych spektakli, których tworzywem są nieruchome obrazy i zsynchronizowany z nimi dźwięk.
Autorzy pokazów to fotografowie z wieloletnim stażem i doświadczeniem terenowym, uczestnicy wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych, a także laureaci konkursów krajowych i międzynarodowych.
Swoje pokazy zaprezentują: Joanna Antosik-Żołądek, Adriana Bogdanowska, Grażyna Dębowska, Marian Jarosiński, Krzysztof Kuhn, Michał Ludwiczak, Małgorzata Markuszewska, Andrzej Miśkiewicz, Anna Ogar, Ryszard Sąsiadek, Sebastian Sołtyszewski, Renata Stadnik, Michał Stanecki, Małgorzata Szafrańska-Kuhn i  Piotr Szewczyk.
W przerwach między pokazami, tradycyjnie będzie można porozmawiać z autorami zdjęć i dowiedzieć się o działalności naszego stowarzyszenia.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej 26 lutego (środa) do siedziby POS na ulicę Bratysławską 6a. Początek imprezy - godzina 18:00.
parent menu item not found: "130"