Spotkanie 20 czerwca 2018 - zaproszenie

To już ostatnie spotkanie przed wakacjami. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej w środę 20 czerwca, o godz. 18:00 do Dzielnicowego Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. A po wakacjach pierwszy raz spotykamy się 12 września.

Spotkanie 6 czerwca 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 6 czerwca, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Nie zapomnijcie o przyniesieniu swoich prac.

Spotkanie 9 maja 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 9 maja, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Na spotkaniu obejrzymy prezentację fotografii Bożeny i Waldka Komorowskich z wyjazdu na tereny dawnych kopalni metali w hiszpańskiej Andaluzji w dorzeczu rzeki Rio Tinto.
fot. Waldemar Komorowski

Spotkanie 25 kwietnia 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 25 kwietnia, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Na spotkaniu Bożenka, Waldek i Jurek zaprezentują fotografie z wyjazdu na "Morawską Toskanię". Nie zapomnijcie także o przyniesieniu własnych prac.
Fot. Jerzy Maśkiewicz

Spotkanie 11 kwietnia 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 11 kwietnia, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.

Spotkanie 21 marca 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 21 marca, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.
fot. Jerzy Maśkiewicz

Spotkanie 7 marca 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 7 marca, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.

Wystawa zbiorowa "Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów" - luty/marzec 2018

Nasza wystawa „Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów” pojechała do Kraśnika i tam w Galerii "Odnowa" Centrum Kultury i Promocji będzie prezentowana do 20 marca. Zapraszamy wszystkich na wernisaż wystawy w dniu 23 lutego o godz. 18:00 do Kraśnika, Aleja Niepodległości 44.

Spotkanie 21 lutego 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 21 lutego, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.

Wystawa indywidualna "Świat w moim wizjerze" - luty/marzec 2018

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Tomasza Kiecany, członka naszego Okręgu. Wystawa zatytułowana "Świat w moim wizjerze" będzie prezentowana do 11 marca w Galerii Biblioteki Politechniki Lubelskiej (Budynek Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii, poziom III) w Lublinie, ul. Nadbystrzycka 36C.
  +1
 

Spotkanie 7 lutego 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 7 lutego, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Na spotkaniu obejrzymy relację Michała Fandysza z Ogólnopolskiego Zimowego Pleneru Fotograficznego ZPFP na Szrenicy.

Wystawa zbiorowa "Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów" - styczeń 2018

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na wernisaż wystawy fotografii członków naszego Okręgu „Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów”, który odbędzie się w środę 24 stycznia o godz. 18:00 w Galerii Pomost i Galerii pod Schodami w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, w Lublinie przy ul. Kiepury 5a.

Spotkanie 10 stycznia 2018 - relacja

Pierwsze spotkanie w tym roku upłynęło pod znakiem wspominania zim. Ach, kiedyś to były zimy… W ten klimat „poglądowo” swoimi zdjęciami wprowadziła nas Beata, a kontynuował temat Michał – te zaspy, te rysunki na śniegu… Obrazy jakże kolorowej tegorocznej zimy pojawiły się na zdjęciach Waldka. Barwna jesień polska i fińska była na zdjęciach Jurka. Na zdjęciach dwóch Tomków - u pierwszego - barwne bażanty i sójki pozujące do portretów, u drugiego świat grzybów porastających obumarłe drzewa. Jesienno- zimowe urokliwe pejzaże z okolic niewielkiej Dąbrówki przedstawił Waldek, jeden z naszych sympatyków. Czas zleciał, czekamy na kolejne spotkania i na kolejny odcinek znanego nam wszystkim serialu „Kodeks etyczny fotografa przyrody” czytanego przez Naszego Prezesa.   Jurek
  +8
 

Spotkanie 10 stycznia 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na pierwsze w tym roku spotkanie, które odbędzie się w środę 10 stycznia, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.
Marek
parent menu item not found: "130"