Spotkanie 15 listopada 2017 - zaproszenie

Środa 15 listopada, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami, odbędzie się kolejne nasze spotkanie. Nie zapomnijcie także o przyniesieniu swoich 10 prac na zbliżającą się wystawę. Zapraszamy!
Marek

Spotkanie 25 października 2017 - zaproszenie

Następne spotkanie naszego Okręgu odbędzie się w najbliższą środę 25 października o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej. Na spotkaniu będziemy mieli okazję obejrzeć pierwszą część zdjęć wykonanych na zakończonym właśnie naszym jesiennym plenerze w dolinie Wisłoka w Beskidzie Niskim. A na razie na zamieszczonym zdjęciu możemy zobaczyć zadowolonych uczestników pleneru.
Marek

Plener w dolinie Wisłoka

W dniach 19-22 października 2017 roku odbył się jesienny plener naszego Okręgu w dolinie Wisłoka w Beskidzie Niskim.

Spotkanie 11 października 2017 - zaproszenie

Wszystkich członków i sympatyków zapraszamy na kolejne spotkanie w środę 11 października o godz. 18:00 do Dzielnicowego Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.
Marek

Spotkanie 27 września 2017 - zaproszenie

W środę 27 września, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami, odbędzie się kolejne nasze spotkanie. Bądźcie koniecznie!
Marek

Spotkanie 13 września 2017 - zaproszenie

Następne spotkanie OL-ZPFP odbędzie się już w środę 13 września, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.5 lipca. Zaproszeni są wszyscy członkowie i sympatycy razem ze zdjęciami.
Marek

Spotkanie 19 kwietnia 2017 - zaproszenie

W środę 19 kwietnia o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami, zapraszamy na spotkanie, na którym Bożena i Waldek Komorowscy oraz Jurek Maśkiewicz zaprezentują fotografie z wyjazdu do Geoparku "Łuk Mużakowa" i opowiedzą między innymi jak bakterie żelazowe mogą przyczyniać się do rozwoju fotografii. Nie zabraknie także czasu na pokazanie waszych prac, do czego gorąco zachęcamy. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt,   Marek
  +2
 

Wystawa indywidualna "W świecie form wartkiego nurtu rzek i strumieni" - kwiecień 2017

Członkowie naszego Okręgu - Bożena i Waldemar Komorowscy zapraszają wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej do obejrzenia swojej nowej wystawy zatytułowanej "W świecie form wartkiego nurtu rzek i strumieni". Wystawa będzie prezentowana do końca kwietnia w Galerii Handlowej "Olimp" w Lublinie (Al. Spółdzielczości Pracy 34, łącznik pomiędzy dwoma budynkami Galerii).
  +2
 

Spotkanie 22 marca 2017 - zaproszenie

W tą środę 22 marca spotkamy się jak zwykle o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Nie będzie wykładów, nie będzie relacji z plenerów, omawiania spraw bieżących. Będzie natomiast mnóstwo czasu poświęconego wyłącznie na oglądanie naszych fotografii. Postarajmy się ten czas dobrze wykorzystać.
Marek

Spotkanie 8 marca 2017 - relacja

Ostatnie spotkanie OL ZPFP zdominowały zdjęcia z pleneru zimowego na Hali Miziowej. Swoje prace prezentowali Marta Krawczyk, Małgosia Wiącek, Marek Skórski, Renata Łęczyńska. Pogoda i towarzystwo były wyśmienite. Popatrzmy sami.   Marek
  +3
 

Spotkanie 8 marca 2017 - zaproszenie

W najbliższą środę odbędzie się kolejne spotkanie OL ZPFP. Obejrzymy prezentacje ze zdjęć wykonanych w czasie 10 Ogólnopolskiego Pleneru Zimowego ZPFP na Hali Miziowej. Liczymy na 3 serie zdjęć, więc wieczór zapowiada się bardzo obiecująco. Będziemy także dyskutować na temat naszego wiosennego pleneru, zastanówcie się więc nad własnymi propozycjami wyboru miejsca. Spotykamy się w środę 8 marca 2017 r. o godz. 18:00 w Domu Kultury przy ul. Kiepury 5a. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii przyrodniczej do aktywnego uczestniczenia w spotkaniu. Przynieście koniecznie swoje prace.
Marek

Wystawa zbiorowa "Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów" - marzec 2017

Dla tych, co nie zdążyli obejrzeć naszej wystawy w DK na Czechowie, mamy radosną wiadomość - od dzisiaj - przez cały marzec możecie nas oglądać w Galerii Handlowej OLIMP w Lublinie, a dokładnie w łączniku pomiędzy starą i nową częścią. Zapraszamy do oglądania.   Marek
  +11
 

Spotkanie 15 lutego 2017 - relacja

Zima powoli odchodzi, ale warto jeszcze raz obejrzeć jak prezentowała się w postaci lodospadów w Rudawce Rymanowskiej, którą odwiedził z aparatem Jurek.   Marek
  +3
 

Spotkanie 15 lutego 2017 - zaproszenie

Przypominam o zbliżającym się w najbliższą środę kolejnym spotkaniu OL ZPFP. A na nim prezentacja Jurka Maśkiewicza złożona ze zdjęć z Pałacu Królowej Lodu, czyli.... O tym będzie można się przekonać na miejscu, tj w środę 15 lutego 2017 r. o godz. 18:00 w Domu Kultury przy ul. Kiepury 5a. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii przyrodniczej.
Marek
parent menu item not found: "130"