Spotkanie 15 listopada 2017 - zaproszenie

Środa 15 listopada, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami, odbędzie się kolejne nasze spotkanie. Nie zapomnijcie także o przyniesieniu swoich 10 prac na zbliżającą się wystawę. Zapraszamy!
Marek

Spotkanie 25 października 2017 - zaproszenie

Następne spotkanie naszego Okręgu odbędzie się w najbliższą środę 25 października o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej. Na spotkaniu będziemy mieli okazję obejrzeć pierwszą część zdjęć wykonanych na zakończonym właśnie naszym jesiennym plenerze w dolinie Wisłoka w Beskidzie Niskim. A na razie na zamieszczonym zdjęciu możemy zobaczyć zadowolonych uczestników pleneru.
Marek

Spotkanie 11 października 2017 - zaproszenie

Wszystkich członków i sympatyków zapraszamy na kolejne spotkanie w środę 11 października o godz. 18:00 do Dzielnicowego Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.
Marek

Spotkanie 27 września 2017 - zaproszenie

W środę 27 września, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami, odbędzie się kolejne nasze spotkanie. Bądźcie koniecznie!
Marek

Spotkanie 13 września 2017 - zaproszenie

Następne spotkanie OL-ZPFP odbędzie się już w środę 13 września, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.5 lipca. Zaproszeni są wszyscy członkowie i sympatycy razem ze zdjęciami.
Marek

Spotkanie 19 kwietnia 2017 - zaproszenie

W środę 19 kwietnia o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami, zapraszamy na spotkanie, na którym Bożena i Waldek Komorowscy oraz Jurek Maśkiewicz zaprezentują fotografie z wyjazdu do Geoparku "Łuk Mużakowa" i opowiedzą między innymi jak bakterie żelazowe mogą przyczyniać się do rozwoju fotografii. Nie zabraknie także czasu na pokazanie waszych prac, do czego gorąco zachęcamy. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt,   Marek
  +2
 

Spotkanie 22 marca 2017 - zaproszenie

W tą środę 22 marca spotkamy się jak zwykle o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Nie będzie wykładów, nie będzie relacji z plenerów, omawiania spraw bieżących. Będzie natomiast mnóstwo czasu poświęconego wyłącznie na oglądanie naszych fotografii. Postarajmy się ten czas dobrze wykorzystać.
Marek

Spotkanie 8 marca 2017 - relacja

Ostatnie spotkanie OL ZPFP zdominowały zdjęcia z pleneru zimowego na Hali Miziowej. Swoje prace prezentowali Marta Krawczyk, Małgosia Wiącek, Marek Skórski, Renata Łęczyńska. Pogoda i towarzystwo były wyśmienite. Popatrzmy sami.   Marek
  +3
 

Spotkanie 8 marca 2017 - zaproszenie

W najbliższą środę odbędzie się kolejne spotkanie OL ZPFP. Obejrzymy prezentacje ze zdjęć wykonanych w czasie 10 Ogólnopolskiego Pleneru Zimowego ZPFP na Hali Miziowej. Liczymy na 3 serie zdjęć, więc wieczór zapowiada się bardzo obiecująco. Będziemy także dyskutować na temat naszego wiosennego pleneru, zastanówcie się więc nad własnymi propozycjami wyboru miejsca. Spotykamy się w środę 8 marca 2017 r. o godz. 18:00 w Domu Kultury przy ul. Kiepury 5a. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii przyrodniczej do aktywnego uczestniczenia w spotkaniu. Przynieście koniecznie swoje prace.
Marek

Spotkanie 15 lutego 2017 - relacja

Zima powoli odchodzi, ale warto jeszcze raz obejrzeć jak prezentowała się w postaci lodospadów w Rudawce Rymanowskiej, którą odwiedził z aparatem Jurek.   Marek
  +3
 

Spotkanie 15 lutego 2017 - zaproszenie

Przypominam o zbliżającym się w najbliższą środę kolejnym spotkaniu OL ZPFP. A na nim prezentacja Jurka Maśkiewicza złożona ze zdjęć z Pałacu Królowej Lodu, czyli.... O tym będzie można się przekonać na miejscu, tj w środę 15 lutego 2017 r. o godz. 18:00 w Domu Kultury przy ul. Kiepury 5a. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii przyrodniczej.
Marek

Spotkanie 11 stycznia 2017 - relacja

Na dworze śnieg i zimno, a nam robiło się gorąco podczas pokazu Waldka i Bożeny Komorowskich. Zachwycające księżycowe krajobrazy, niesamowite kolory, a wystarczyło tylko na chwilę wyskoczyć na jedną Wysp Kanaryjskich - Lanzarote. Wybraliśmy kolejne zdjęcia na zbliżającą się wystawę. Tradycyjnie w milczeniu obejrzeliśmy pokaz kandydacki, tym razem - Roberta. Potem na chwilę zagościła zima na zdjęciach Tomka, Grzegorza i Marka.   Marek
  +1
 

Spotkanie 11 stycznia 2017 - zaproszenie

11 stycznia 2017 zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie OL ZPFP. W jego ramach będzie prezentacja Bożeny i Waldka Komorowskich "Lanzarote - krajobrazy i formy wulkaniczne". Nie zabraknie też czasu na wasze zdjęcia, być może, nareszcie zimowe. Spotykanie, tradycyjnie o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.
Marek

Spotkanie 14 grudnia - relacja

Ostatnie spotkanie przebiegło zgodnie z planem. Wybraliśmy dodatkowe fotografie na zbliżającą się wystawę. Ze względu na duże powiększenia, musieliśmy z niektórych fotografii zrezygnować. Miłym akcentem była prezentacja prac przez nowych gości. Dla odmiany były to w większości zdjęcia makro. Popatrzmy i oceńmy co nadesłali nam Przemek, Tomek i Darek.   Marek
  +6
 
parent menu item not found: "130"