• SPOTKANIA ŚRODOWE

 
Spotykamy się w każdą przedostatnią środę miesiąca
w Warsztacie Warszawskim
Plac Konstytucji 4
Ip. godz 17:30 do 19:30.
 
UWAGA !
Najbliższe spotkania OM w  Warsztacie Warszawskim odbędą się w nietypowych terminach, co jest spowodowane rosnącą popularnością tego miejsca.
28.02 – czwartek – sala na parterze
25.03 – poniedziałek – sala na piętrze
 
Termin kwietniowy spotkania (24.04 – środa – sala na piętrze), który mamy już zaklepany, będzie najprawdopodobniej przeznaczony na Walny Zjazd Członków OM. Szczegóły dotyczące Zjazdu podamy wkrótce w oddzielnym komunikacie.
 
Zaczynamy o godz 17:30, a konczymy o 19:30.
Wstęp wolny.
 

• SPOTKANIA SOBOTNIE

 
 Spotykamy się w każdą drugą sobotę miesiąca
w Klubie Osiedlowym SP-ni Mieszkaniowej 'Na Skraju'. miesci sie ona przy ulicy Nugat 4.
Dojazd autobusami linii 148, 166,179, 185, 503. Od metra Imielin dzielą nas 2 przystanki.
Wysiasc trzeba na rogu ul. Nugat (= Indiry Gandhi) z ul.Rosoła.
Z daleka widac sklep osiedlowy Warus, mieszczacy sie w tym samym kompleksie.
Do Klubu wchodzimy od zaplecza po schodach na I pietro powyzej Pizzerii.
 
UWAGA !!!
We wrześniu i październiku 2018r. nie będzie spotkań sobotnich

 
Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku

 
Najbliższe spotkania OM Warsztacie Warszawskim odbędą się w nietypowych terminach, co jest spowodowane rosnącą popularnością tego miejsca.

Te terminy w lutym i marcu są następujące:
28.02 – czwartek – sala na parterze
25.03 – poniedziałek – sala na piętrze

Relacja ze spotkania Okręgu Mazowieckiego 21-02-2018

W środę 21 lutego odbyło się comiesięczne spotkanie członków Okręgu Mazowieckiego ZPFP, po raz drugi w nowym miejscu, w Warsztacie Warszawskim na Placu Konstytucji. Tematem numer jeden były relacje z zimowego pleneru ZPFP na Skrzycznem. Dwie osoby - Zbyszek
Małecki i Janusz Kaczmarczyk przedstawili zdjęcia z tego pleneru. Poznaliśmy nową kandydatkę do ZPFP, Elżbietę Zadorę-Zuzelską i obejrzeliśmy jej zdjęcia, będące wynikiem jej fascynacji dębami rogalińskimi. Ula Frydrych pokazała serię świetnych zdjęć mew, które powstały na bałtyckiej plaży w ciągu pięciu dni sztormowej pogody. Ponieważ to okres konkursu na Fotografa Roku 2018 ZPFP, w czwartek 1 marca poznamy wyniki w naszym Okręgu, obejrzeliśmy wybrane 120 zdjęć z 360 zgłoszonych w naszym okręgu na konkurs.
Były też dwa pokazy multimedialne - o owadach i pajęczakach w ich roślinno-kwiatowym środowisku, autorstwa Krzysztofa Jankowskiego i drugi, o pewnym jeziorze w aspekcie trwania i przemijania, autorstwa Andrzeja Kozaka.Nowe miejsce spotkań, w centrum Warszawy, wydaje się wygodne dla wszystkich, mamy nadzieję na liczne przybycie na następne spotkanie 21 marca br.

Robert Gondek i jego Afryka

 Zapraszamy Członków i Sympatyków Okręgu Mazowieckiego ZPFP 
na pierwsze, tegoroczne  spotkanie przy Elektoralnej w dniu 23 stycznia o godz. 18.00.
Zaczynamy 2017 rok pokazem i opowieścią Roberta Gondka - podróżnika, fotografa i miłośnika Afryki,  o jednej ze swoich  wypraw.

Czytaj więcej...

Spotkanie w MIK 28 listopada 2016

Listopadowe spotkanie w Mazowieckim Instytucie Kultury obfitowało w wydarzenia. Najpierw dwie kandydatki do ZPFP zaprezentowały swoje zdjęcia. Beata Kiljan, która przyjechała na spotkanie z Płocka pokazała nam swoje zdjęcia ptaków i bardzo ciekawie opowiedziała o swojej pasji ornitologicznej, związanej nie tylko z fotografią ale i działaniami edukacyjnymi.
 Irena Szewczyk przedstawiła zdjęcia, wśród których było szereg ciekawych ujęć roślin i owadów. Potem Marek Skawina przedstawił zdjęcia ze swojego niedawnego zachodu nad stawami w Warszawie. Irek Graff pokazał zdjęcia z listopadowej peregrynacji po Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym, a potem opowiedział o swoich wrażeniach z tegorocznych Wizji Natury w Izabelinie i przedstawił sylwetki gości. Na koniec Janusz Kaczmarczyk przedstawił zdjęcia z pleneru zorganizowanego przez Okręg Kujawsko-Pomorski w Swornegaciach. Otrzymaliśmy pierwsze zgłoszenie do konkursu Fotograf Roku 2017. Liczymy że więcej osób przyśle swoje zdjęcia jeszcze w tym roku. Przypominamy, że ostatnie spotkanie w bieżącym roku będzie 12 grudnia w MIK, jak zwykle o godzinie 18. Zapraszamy serdecznie. Zarząd OM ZPFP

Relacja ze Spotkania Okręgu Mazowieckiego w dniu 22 czerwca 2016

Zebranie rozpoczęło się informacją  zarządu o planowanych wystawach Okręgu. Od połowy sierpnia do połowy września w Sali Elektorskiej Mazowieckiego Instytutu Kultury prezentowana będzie a wystawa prac nagrodzonych w  konkursie na Okręgu Mazowieckiego na Fotografa Roku 2016. Planowany termin wernisażu wystawy to 17 sierpnia, a informacja o dokładnej godzinie rozesłana będzie na początku sierpnia. Liczymy na liczne przybycie członków OM.
 

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"