Plener w Parku Krajobrazowym Pojezierza Iławskiego - Jerzwałd 24-26 marca 2017r.


W miniony weekend członkowie naszego Okręgu miło spędzili czas na spotkaniu i plenerze fotograficznym, które odbyły się na terenie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego. Pogoda nie rozpieszczała, jednak poranki, mimo że bez mgiełki i z szybko pojawiającym się ostrym słońcem, znalazły swoich zwolenników. Każdy pomostek znalazł swojego adoratora :) dzięki czemu perkozy i łyski mogły być wdzięcznymi modelami. Leśne ścieżki przeszliśmy w poszukiwaniu wiosny i potwierdzamy -  wiosna już jest!
 
 
W sobotę oficjalnie zostały ogłoszone wyniki okręgowej edycji Fotografa Roku 2017.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Po części oficjalnej omawialiśmy zdjęcia, które wpłynęły na konkurs. Staramy się aby omawianie zdjęć było stałym elementem naszych spotkań. Ponadto prezentowane były zdjęcia naszych nowych członków i kandydatów, które poddane zostały głębokiej analizie z pożytkiem dla wszystkich :)
W ten weekend ze względu na mało „fotograficzną” pogodę mieliśmy więcej czasu na twórcze i towarzyskie rozmowy. Dużym zainteresowaniem cieszył się odtworzony film „Cząstka Podlasia” Pawła Jankowskiego i Zdzisława Folgi ze świetną muzyką Marka Kubika. Chociaż film nie jest nowy i niektórzy z nas już go widzieli, to jednak warto powracać do tych pięknych kadrów i wspaniałej atmosfery tej krainy doskonale uchwyconej przez autorów.
Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Parków Krajobrazowych w Jerzwałdzie za wsparcie i pomoc w organizacji spotkania i pleneru fotograficznego dla naszych członków.
Szczególne podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich w Jerzwałdzie za pyszne zupy i pierogi.  
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć Fotograf Roku 2017 i fotorelacji z pleneru.
 
 


parent menu item not found: "130"