Spotkanie listopadowe okręgu

 
Czas szybko umyka. Za nami już przedostatnie spotkanie w tym roku. Oglądaliśmy wiele wspaniałych zdjęć między innymi z pleneru w Łagowie, Roztocza, Tatr. Były też zdjęcia z miejsc, które najbardziej lubimy fotografować.
W marcu będzie kolejna edycja Poznańskich Dni Fotografii. Na spotkaniu wrześniowym podjęliśmy decyzję o zmianie nazwy na Przyroda Warta Poznania. Kolejna edycja, która odbędzie się w marcu 2018 roku będzie już pod nową zmienioną nazwą. Poddaliśmy odświeżeniu również logotyp. Zaprezentujemy go oficjalnie w grudniu tego roku. Również w grudniu ruszymy z kampanią reklamową PWP.
Kolejnym punktem było zaproszenie na zjazd walny ZPFP OW. Tradycyjnie będzie miał on miejsce w Jeziorach w dniach 9-11.02.2018r. Podczas zjazdu poznamy Fotografa Roku naszego okręgu.
Najważniejszym jednak punktem spotkania była prezentacja zdjęć Tomasza Marka. Tomasz przygotował zestaw kandydackich fotografii na członka naszego okręgu. Głosowanie zawsze budzi emocje, tak też było i tym razem. Zawsze istnieje możliwość przedłużenia okresu kandydackiego. Tomasz został naszym 63 członkiem. Serdeczne gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii Tomka.
 
parent menu item not found: "130"