HeaderSearchForm

  • XIV Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

Canon Polska - Wizje Natury 2018

canon
Canon Polska fundatorem nagród w konkursie „Wizje Natury 2018”!

Canon Polska – technologiczny partner Związku Polskich Fotografów Przyrody – już po raz szósty angażuje się w „Wizje natury”. W ramach tegorocznej edycji wydarzenia przygotowana została specjalna strefa, gdzie można będzie nie tylko zobaczyć i przetestować pełną gamę aparatów (w tym nowy system EOS R), obiektywów i lornetek Canon, ale także skorzystać z konsultacji w zakresie doboru sprzętu do konkretnych fotograficznych potrzeb. Canon ufundował także nagrody dla laureatów konkursu fotograficznego, który odbywa się w ramach festiwalu.
Laureat pierwszego miejsca otrzyma lustrzankę EOS 7D Mark II, czyli aparat wyposażony w 20,2 MP matrycę CMOS APS-C, dwa procesory DIGIC 6 oraz wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne magnezowy korpus. Lustrzanka pozwala rejestrować zdjęcia z szybkością 10 klatek na sekundę, posiada 65-punktowy AF (wszystkie punkty krzyżowe) oraz celownik ze 100% pokryciem kadru.
Druga nagroda to zestaw składający się z bezlusterkowego aparatu EOS M50, obiektywu EF-M 15-45 mm f/3.5-6.3 IS STM oraz adaptera EF-EOS M. EOS M50 to aparat, który mimo niewielkiej wagi i wymiarów oferuje szerokie możliwości fotograficzne. Wyposażony w matrycę CMOS o rozdzielczości 24,1 MP i procesor DIGIC 8 pozwala wykonywać zdjęcia w atrakcyjnych kolorach i z zachowaniem dużej liczby szczegółów. Do tego aparatem można nagrywać filmy w jakości 4K. Obiektyw EF-M 15-45 mm f/3.5-6.3 IS STM, dedykowany bezlusterkowcom Canon, jest kompaktowy i lekki. Popularny zakres ogniskowych sprawdzi się zarówno podczas zdjęć szerokich planów jak i ujęć portretowych czy detali. Uzupełniający całość adapter pozwoli zaś na podłączenie do aparatu dowolnego szkła z ogromnej gamy obiektywów EF i EF-S firmy Canon — w tym także tych specjalistycznych, takich jak Macro i Fish Eye
Nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca stanowi zaś drukarka PIXMA TS8150 z dodatkowym kompletem atramentów oraz papierów foto. Mimo kompaktowych rozmiarów jest to zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne, wyposażone w 6 oddzielnych atramentów, inteligentną łączność bezprzewodową, w tym także z usługami w chmurze, i automatycznie odchylany panel z ekranem dotykowym o przekątnej 10,8 cm. To wszystko pozwala na drukowanie zdjęć w doskonałej jakości, a przy tym także w wielu rozmiarach i na różnego rodzaju papierach, w zaledwie kilka sekund.
www.canon.pl
 
 
 
 
parent menu item not found: "130"