HeaderSearchForm

Joanna Antosik - jurorka Konkursu na Fotografa Roku 2015 ZPFP

Joanna Antosik - rocznik 1983, urodzona w Nowym Dworze Mazowieckim. Absolwentka kierunku Architektura Krajobrazu na SGGW w Warszawie. Od roku 2012 członek Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody.
‘W fotografii interesuje mnie to co małe i niepozorne, na co nie zwracamy szczególnie uwagi podczas spacerów po lesie. Szukam ciekawego światła, form, inspirujących detali. Zawsze staram się poszukiwać czegoś nowego, bardzo lubię przyrodnicze impresje i abstrakcje. Staram się dzięki dostępnym mi narzędziom namalować świat przyrody, w sposób jaki go widzę i czuję, dlatego tak lubię diaporamę. Dzięki mnogości form wyrazu można pokazać naturę w szczególny, osobisty sposób.…’
Asia ma na koncie pokazy autorskie na krajowych festiwalach fotografii przyrodniczej. Jej diaporamy można było również oglądać na zagranicznych festiwalach pokazów audiowizualnych, między innymi Chelles Multiphot (Francja), Fantadia w Asolo, Trieste Meets The Multivision Festival oraz Sangiorgiofotografia & Albenga International Photography (Włochy). Jest także laureatką krajowych i międzynarodowych konkursów diaporam oraz konkursów fotografii przyrodniczej, m.in.: Memorial Maria Luisa (Hiszpania), Ambiente Imagens Dispersas (Portugalia), Oasis Photo Contest (Włochy).
www.joannaantosik.com
parent menu item not found: "130"