HeaderSearchForm

BiesCzaty - sponsor Konkursu na Fotografa Roku 2015 ZPFP

BiesCzaty logo
 
Sponsorem jednej z nagród w konkursie na Fotografa Roku 2015 są BiesCzaty (Mateusz Matysiak i Bogusław Kowalczyk). Laureat spędzi weekend na BiesCzatach (2 dni w jednej z najlepszych biesczatowni - „Sękowiec/Ruskie” wraz 2 noclegami w bazie w Zatwarnicy w Bieszczadach, jeżeli zdobywca nagrody nie zdecyduje się na nocowanie w czatowni).
Fotoprzyrodnicze BiesCzaty w dzikich Bieszczadach.
Najpiękniejsze plenery, najdziksza przyroda, najciekawsze sceny.
Biesczaty to indywidualne warsztaty profesjonalnej fotografii bieszczadzkiej przyrody z wyjątkową możliwością regularnego obcowania z rzadkimi i płochliwymi zwierzętami Bieszczadów ze specjalnych czatowni umożliwiających w pełni dyskretne obserwacje, zlokalizowanych w atrakcyjnych, bieszczadzkich plenerach.
W Bieszczady na BiesCzaty zapraszamy najbardziej ambitnych fotografów i obserwatorów dzikiej przyrody, ale również tych, którzy swoją fotograficzną, bieszczadzką przygodę dopiero rozpoczynają i chcą pobrać dobre nauki.
Najpiękniejsze plenery, najdzikszą przyrodę i najciekawsze sceny oferujemy wprost ze specjalnie przygotowanych BiesCzatowni lub z podchodu podczas wypraw z Biesami, czyli najlepszymi przewodnikami.
Potężne niedźwiedzie i żubry, przebiegłe wilki, dyskretne rysie i żbiki, majestatyczne orły, bezszelestne urale, ufne sóweczki czy też niezwykłe eskulapy znajdują się w naszym zasięgu, dlatego już dziś mogą znaleźć się również w zasięgu Twojego obiektywu.
Zapraszamy!
Mateusz Matysiak i Bogusław Kowalczyk
parent menu item not found: "130"