HeaderSearchForm

Festiwal "Przyroda Warta Poznania"

Festiwal Fotografii Przyrodniczej, będący godnym następcą Poznańskich Dni Fotografii (PDF).
Chciałbyś wyruszyć w podróż do Królestwa Flory i Fauny?..., pragniesz posmakować soczystej wiosny, mglistej jesieni czy też mroźnej zimy?..., niestraszne Ci obcowanie z borsukiem, wilkiem oraz lampartem morskim?... , mógłbyś godzinami słuchać klangoru żurawi i pohukiwań sowy?... to ten festiwal jest dla Ciebie!
Festiwal ma na celu nie tylko promowanie fotografii jako dziedziny sztuki, ale także popularyzowanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej. szerzenie empatii w stosunku do Natury, by ludzka wrażliwość nie była obojętna na ochronę Przyrody, a szacunek do Niej stał się elementem naszej tożsamości.
Do magicznego świata Przyrody zabiorą Cię Goście Festiwalu - wśród nich będą: Michał BartkowiakMaciej FiszerIwona i Wojciech GotkiewiczPiotr GórnyMarcin KostrzyńskiStanisław ŁubieńskiLeszek ParadowskiMarek PióroBartosz StróżyńskiTomasz i Michał Ogrodowczyk.
W progi Festiwalu wstąpią zarówno przyrodnicze organizacje pozarządowe, jak i producenci sprzętu fotograficznego oraz wydawnictwa związane z fotografią i ochroną Przyrody. Odbędzie się także Pierwszy Ogólnopolski Zlot Blogerów i Fotoblogerów Przyrodniczych oraz nastąpi rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Przyroda Warta Poznania”. 
Termin festiwalu: 24-25 marca 2018 
Miejsce: budynek World Trade Center Międzynarodowych Targów Poznańskich, wejście od ul. Grunwaldzkiej 
Organizator: Okręg Wielkopolski Związku Polskich Fotografów Przyrody 
Strona festiwalu: http://www.przyrodawartapoznania.pl/index.php 
Program: http://www.przyrodawartapoznania.pl/index.php/program 
Pofil na FB:  http://www.facebook.com/przyroda.warta.poznania/ 
Organizatorzy wydarzenia serdecznie zapraszają - wstęp wolny
parent menu item not found: "130"