HeaderSearchForm

Przyroda Warta Poznania do życia budzi się już w styczniu!

 
Przyroda Warta Poznania to Festiwal Fotografii Przyrodniczej będący podróżą do magicznego świata Przyrody. Znany uprzednio jako Poznańskie Dni Fotografii, od prawie dekady przyciąga nie tylko pasjonatów fotografii przyrodniczej, ale także miłośników piękna i bogactwa Przyrody. 25 stycznia 2020 roku stolica Wielkopolski na jeden dzień przeobrazi się w krainę bezkresnych łąk i lasów, otuloną zapachem soczystej wiosny, mglistej jesieni, mroźnej zimy. Okraszona niesamowitymi opowieściami, stanie się smakowitą ucztą dla duszy!
Organizator Festiwalu, Okręg Wielkopolski Związku Polskich Fotografów Przyrody, dokłada wszelkich starań, by promować fotografię jako dziedzinę sztuki oraz popularyzować wiedzę przyrodniczą i ekologiczną. Festiwal ma na celu szerzenie empatii w stosunku do Natury, by ludzka wrażliwość nie pozostała obojętna na ochronę Przyrody, a szacunek do Niej stał się elementem naszej tożsamości.
Tegoroczna edycja zapewni feerię wrażeń i emocji! Wśród zaproszonych gości są Przemysław Degórski, który podzieli się bogatym dorobkiem fotograficznym oraz Michał Fabiszewski, który uchyli podwoje do ptasiego raju. Jarosław Jeleński oczaruje nas czarno-białymi krajobrazami. Podróżniczka i fotografka Kamila Kielar przybliży tajemnice kanadyjskich niedźwiedzi-duchów, Zbigniew Miszon opowie o swej wielkiej miłości, której na imię Sowa a Michał Ogrodowczyk zawita do Poznania z najnowszą ptasią produkcją filmową. Festiwalowi będzie również towarzyszyła wystawa zdjęć makro członków Okręgu Wielkopolskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody.
Serdecznie zapraszamy! Poczuj na sobie moc dzikiej Matki Natury!
Festiwal Przyroda Warta Poznania odbędzie się 25 stycznia 2020 w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu przy ulicy Wodnej 27.
Wstęp wolny!
Strona Festiwalu Przyroda Warta Poznania
http://www.przyrodawartapoznania.pl/
Profil Facebook Przyroda Warta Poznania
https://www.facebook.com/przyroda.warta.poznania/
parent menu item not found: "130"