HeaderSearchForm

Konkurs pod patronatem ZPFP „Wokół Kremenarosu – CZŁOWIEK - PRZYRODA - KULTURA”

 
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt.: „Wokół Kremenarosu – Człowiek - przyroda - kultura”. Konkurs adresowany jest do pasjonatów fotografii z Polski i Słowacji w wieku od 16 roku życia wzwyż.
Celem konkursu jest zainteresowanie poznawaniem unikalnego dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego sąsiadujących z sobą dwóch parków narodowych – Bieszczadzkiego PN i PN Połoniny. Poznawanie wyjątkowego bieszczadzkiego krajobrazu, połonin, puszczańskich lasów i ich mieszkańców umożliwiają między innymi wyznakowane w terenie dwa szlaki transgraniczne.
Konkurs został objęty patronatem artystycznym Związku Polskich Fotografów Przyrody.
Termin nadsyłania prac konkursowych upływa z dniem 23.08.2021 r. (data wpłynięcia zgłoszenia). 
We wrześniu zaplanowany jest wernisaż wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród Laureatom.
Zapraszamy do wzięcia udziału. Szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu, który znajdziecie na stronie współorganizatora: Bieszczadzki Park Narodowy - Aktualności (bdpn.pl).
Konkurs realizowany jest w ramach mikroprojektu polsko-słowackiego „U źródeł rzek pogranicza polsko-słowackiego – człowiek, przyroda i kultura” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A PL-SK 2014-2020.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 23 sierpnia 2021
Wręczenie nagród: Nastąpi we wrześniu podczas wernisażu wystawy pokonkursowej w TSEE BdPN w Wołosatem.
Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie organizatora: Bieszczadzki Park Narodowy - Aktualności (bdpn.pl)
Do pobrania:
Kodeks Etyczny ZPFP
 
parent menu item not found: "130"