HeaderSearchForm

Konkurs OM ZPFP na FR 2021 - wyniki

To już 20 edycja naszego konkursu. Galeria i pełne wyniki Konkursu na Fotografa Roku 2021 OM ZPFP poniżej (w rozwinięciu artykułu)
OM FR 2021 index nagrodzone panorama 1080 1200
Fotograf Roku - Grand Prix:
Urszula Frydrych - Makrokosmos
00 GRAND PRIX-Urszula-Frydrych--IM-318- pasek 1200
Kategoria: Krajobraz
Nagroda I: Sławomir Kotara - Świt na majowej łące
Nagroda II: Mariusz Lewandowski - Zachód nad Pilskiem
Nagroda III: Sławomir Kotara - Niebo, trawa i piach.
Wyróżnienie: Elżbieta Rogaczewska - Bałtyk po słońca zachodzie
Wyróżnienie: Mariusz Lewandowski - Przywitanie dnia
KR-I MIEJSCE-Slawomir-Kotara--KR-3385- pasek 1200
KR-II MIEJSCE-Mariusz-Lewandowski--KR-3718- pasek 1200
KR-III MIEJSCE-Slawomir-Kotara--KR-2603- pasek 1200
KR-Wyroznienie-Elzbieta-Rogaczewska--KR-2461- pasek 1200
KR-Wyroznienie-Mariusz-Lewandowski--KR-3737- pasek 1200
Kategoria: Kompozycja i forma
Nagroda I: Leszek Nowak - Kryształy w lodowcu
Nagroda II: Waldemar Sokołowski - Światło i cień
Nagroda III: Agnieszka i Włodek Bilińscy - Mikrokosmos
Wyróżnienie: Elżbieta Wiśniewska - Pióropusz
Wyróżnienie: Urszula Frydrych - Na strunach
KF-I MIEJSCE-Leszek-Nowak--KF-2716- pasek 1200
KF-II MIEJSCE-Waldemar-Sokolowski--KF-1703- pasek 1200
KF-III MIEJSCE-Agnieszka i Wlodek-Bilinscy--KF-1152- pasek 1200
KF-Wyroznienie-Elzbieta-Wisniewska--KF-1328-KOR pasek 1200
KF-Wyroznienie-Urszula-Frydrych--KF-1478- pasek 1200
Kategoria: Rośliny, grzyby, śluzowce, mchy i porosty
Nagroda I: Ewa Kacperek - Makowisko
Nagroda II: Wiesław Kościukiewicz - Pączusie
Nagroda III: Wiesław Kościukiewicz - Orlica w locie
Wyróżnienie: Wiesław Kościukiewicz - Soplówka
Wyróżnienie: Urszula Frydrych - Żółty jesienny liść
RO-I MIEJSCE-Ewa-Kacperek--RO-3345- pasek 1200
RO-II MIEJSCE-Wieslaw-Kosciukiewicz--RO-2072- pasek 1200
RO-III MIEJSCE-Wieslaw-Kosciukiewicz--RO-2080- pasek 1200
RO-Wyroznienie-Urszula-Frydrych--RO-311-KOR-gray2 pasek 1200
RO-Wyroznienie-Wieslaw-Kosciukiewicz--RO-2076- pasek 1200
Kategoria: Ssaki
Nagroda I: Agnieszka i Włodek Bilińscy - Wilk
Nagroda II: Przemysław Jośko - Na śnieżnej pustyni
Nagroda III: Wojciech Bronowski - Ciekawski
Wyróżnienie: Wojciech Bronowski - Buszujący w zbożu
Wyróżnienie: Robert Gondek - Renifer w bieli
SS-I MIEJSCE-Agnieszka i Wlodek-Bilinscy--SS-1297- pasek 1200
SS-II MIEJSCE-Przemyslaw-Josko--SS-4607- pasek 1200
SS-III MIEJSCE-Wojciech-Bronowski--SS-2108-KOR pasek 1200
SS-Wyroznienie-Robert-Gondek--SS-2807- pasek 1200
SS-Wyroznienie-Wojciech-Bronowski--SS-2123- pasek 1200
Kategoria: Ptaki
Nagroda I: Wojciech Bronowski - Na białym tronie
Nagroda II: Wojciech Bronowski - Sprzeczka
Nagroda III: Wojciech Bronowski - W deszczu
Wyróżnienie: Wojciech Bronowski - Zimowo
PT-I MIEJSCE-Wojciech-Bronowski--PT-2094- pasek 1200
PT-II MIEJSCE-Wojciech-Bronowski--PT-2064-KOR pasek 1200
PT-III MIEJSCE-Wojciech-Bronowski--PT-2051- pasek 1200
Kategoria: Inne zwierzęta
Nagroda I: Anna Lasocka - Niebieska
Nagroda II: Anna Lasocka - Ozłocony
Nagroda III: Roman Korlaga - Pajączek
Wyróżnienie: Wojciech Smółkowski - A kuku
Wyróżnienie: Ewa Kacperek - Taniec na linie
IZ-I MIEJSCE-Anna-Lasocka--IZ-3046- pasek 1200
IZ-II MIEJSCE-Anna-Lasocka--IZ-3051- pasek 1200
IZ-III MIEJSCE-Roman-Korlaga--IZ-909- pasek 1200
IZ-Wyroznienie-Ewa-Kacperek--IZ-3351-KOR pasek 1200
IZ-Wyroznienie-Wojciech-Smolkowski--IZ-2730- pasek 1200
Kategoria: Impresje
Nagroda I: Urszula Frydrych - Makrokosmos
Nagroda II: Anna Lasocka - Złocenia
Nagroda III: Leszek Nowak - Mocarne drzewo
Wyróżnienie: Ewa Bartniak - Pomarańczowy modrzew w białych brzozach
Wyróżnienie: Wojciech Smółkowski - Na łące
IM-I MIEJSCE-Urszula-Frydrych--IM-318- pasek 1200
IM-II MIEJSCE-Anna-Lasocka--IM-3079- pasek 1200
IM-III MIEJSCE-Leszek-Nowak--IM-2624- pasek 1200
IM-Wyroznienie-Ewa-Bartniak--IM-4377- pasek 1200
IM-Wyroznienie-Wojciech-Smolkowski--IM-2786- pasek 1200
Kategoria: Świat w naszych rękach
Nagroda I: Robert Toczewski - W lewo czy w prawo?
Nagroda II: Leszek Nowak - Rośliny nie są bezbronne
Nagroda III: Janusz Jeziorski - Noclegownia - torpedownia
Wyróżnienie: Robert Gondek - Tłok w rezerwacie
Wyróżnienie: Urszula Frydrych - Odwaga
SW-I MIEJSCE-Robert-Toczewski--SW-3640- pasek 1200
SW-II MIEJSCE-Leszek-Nowak--SW-3406- pasek 1200
SW-III MIEJSCE-Janusz-Jeziorski--SW-354- pasek 1200
SW-Wyroznienie-Robert-Gondek--SW-2795- pasek 1200
SW-Wyroznienie-Urszula-Frydrych--SW-302- pasek 1200
Kategoria: Czarno-Białe
Nagroda I: Małgorzata Bruj - Zimowa szata
Nagroda II: Sławomir Kotara - Pejzaż nizinny
Nagroda III: Elżbieta Rogaczewska - Na norweskiej plaży w marcu
Wyróżnienie: Agnieszka i Włodek Bilińscy - W zadymce
Wyróżnienie: Urszula Frydrych - Spawacz
CB-I MIEJSCE-Malgorzata-Bruj--CB-4860- HD pasek 1200
CB-II MIEJSCE-Slawomir-Kotara--CB-3412- HD pasek 1200
CB-III MIEJSCE-Elzbieta-Rogaczewska--CB-2242- HD pasek 1200
CB-Wyroznienie-Agnieszka i Wlodek-Bilinscy--CB-1143- pasek 1200
CB-Wyroznienie-Urszula-Frydrych--CB-2316- pasek 1200

 = = = = = = = = = =

Nagroda Członków ex aequo:
Urszula Frydrych - Makrokosmos
Wojciech Bronowski - Na białym tronie

= = = = = = = = = =
Skład Jury:
Paweł Wrona - Przewodniczący
Prezes Okręgu Krakowskiego ZPFP
Adriana Bogdanowska
Redaktorka naczelna magazynu przyrodniczego "Salamandra"
Okręg Łódzki ZPFP
Cezary Korkosz
Prezes Okręgu Zachodniopomorskiego ZPFP
Paweł Klarecki
fotograf krajobrazu spoza ZPFP
 
Informacje dodatkowe:
Wszystkich prac zgłoszonych i zatwierdzonych: 974
Uczestników: 45

Album konkursowy z wynikami i autorskimi opisami nagrodzonych oraz wyróżnionych prac:
www.facebook.com/media/set/?vanity=OMZPFP&set=a.4253950074624539
parent menu item not found: "130"