HeaderSearchForm

  • XI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

FotografiaPrzyrody.pl

fotografiaprzyrody.plFirma została założona i jest prowadzona przez doświadczonego fotografa przyrody i przyrodnika, autora licznych publikacji i laureata wielu nagród, Marka Kosińskiego i ma swoją siedzibę w Białowieży. FotografiaPrzyrody.PL zajmuje się organizacją warsztatów i plenerów fotograficznych w najbardziej interesujących pod względem przyrodniczym zakątkach Polski: m.in. w Puszczy Białowieskiej, na Bagnach Biebrzańskich, w Bieszczadach i na Stawach Milickich.

Najważniejsze imprezy to:
- warsztaty fotografowania ptaków i innych zwierząt, podczas których uczestnicy korzystają z przygotowanych wcześniej czatowni. Są to albo wielosezonowe, komfortowe czatownie zlokalizowane w Puszczy Białowieskiej, albo czatownie tymczasowe ustawiane na czas trwania warsztatów (np. na Bagnach Biebrzańskich lub na Stawach Milickich). W sprzyjających warunkach wykorzystywane też są specjalne czatownie pływające.
- żubrowe fotosafari – fotografowanie dziko żyjących żubrów w Puszczy Białowieskiej i jej najbliższym otoczeniu
- kilkudniowe plenery krajobrazowe połączone z zajęciami kameralnymi, podczas których omawiane są niektóre zagadnienia teoretyczne. Plenery odbywają się w różnych lokalizacjach, do tej pory były to: Tatry i Bieszczady, Sudety, dolina Biebrzy i Narwi, dolina Tyśmienicy, wyspa Wolin.

Warsztaty prowadzone są w niewielkich grupach (2-6), jedynie w przypadku plenerów krajobrazowych grupa może liczyć maksymalnie 12 osób. Możliwe są także zajęcia i konsultacje indywidualne.

FotografiaPrzyrody.pl

Kontakt:
Marek Kosiński
info(e)fotografiaprzyrody.pl
tel. +48 601 291 355

 
parent menu item not found: "130"