HeaderSearchForm

  • XI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

Lowepro - Wizje Natury 2015

 
Lowepro-logo
Sponsorem nagród w konkursie prezentacji multimedialnych jest marka Lowepro, która ufundowała trzy 16-litrowe plecaki Photo Hatchback.
Mamy nadzieję, że nagrody w pełni spełnią oczekiwania tegorocznych zwycięzców.

Model Lowepro Photo Hatchback to smukły, inspirowany outdoorem plecak do codziennego użytku. Oferuje całą gamę rozwiązań do przenoszenia I ochrony sprzętu dla entuzjastów fotografii oraz fanów outdooru.


Najwyższa jakość wykonania oraz materiałów użytych do produkcji gwarantuje bezpieczne przenoszenie sprzętu fotograficznego, a także tabletu oraz rzeczy osobistych. Wyjmowania, miękko wyściełana komora na sprzęt wyposażona w ściągacz i rączki umożliwia wyjęcie całego wkładu fotograficznego. Dzięki temu rozwiązaniu Photo Hatchback może być przekształcony we w pełni funkcjonalny plecak turystyczno-miejski.

Górna komora z dwoma przegrodami i kieszenią na suwak zapewnia odpowiednią ilość miejsca na rzeczy osobiste (kurtka, telefon, jedzenie, itp.). Komora na sprzęt fotograficzny otwierana jest od strony ciała, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo w trakcie transportu.

Photo Hatchback wyposażony jest w doskonały system nośny, miękki, oddychający materiał na plecach świetnie odprowadza wilgoć i poprawia wentylację, profilowane szelki zapewniają maksymalny komfort użytkownika. Pokrowiec AW (All Weather Cover) zapewnia bezpieczeństwo w każdych warunkach atmosferycznych.

Pojemność:
Lustrzanka z obiektywem 18-55,
1-2 obiektywy,
Lub lampa błyskowa,
tablet,
rzeczy osobiste, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Lowepro:
www.lowepronews.pl
www.facebook.com/LoweproPolska
 
 
parent menu item not found: "130"