HeaderSearchForm

  • XI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

FotografiaPrzyrody.pl - Wizje Natury 2015

fotografiaprzyrody.pl Jeśli interesuje Cię bliski kontakt z dziką przyrodą, a w szczególności z dzikimi zwierzętami w ich naturalnym środowisku, a do tego fascynuje Cię uwiecznianie takich chwil na zdjęciach to nasza oferta jest dla Ciebie. Organizujemy warsztaty i plenery fotografowania przyrody, które odbywają się w najatrakcyjniejszych zakątkach naszego kraju. Najwięcej naszych imprez ma miejsce w północno-wschodniej części Polski (Puszcza Białowieska, Bagna Biebrzańskie, Mazury) oraz na Dolnym Śląsku (Stawy Milickie). Poza tym odwiedziliśmy już także Bieszczady, wyspę Wolin, Sudety i pewnie będziemy tam też czasem wracać.

Podczas warsztatów zazwyczaj korzystamy z przygotowanych wcześniej czatowni, które umożliwiają wtopienie się w tło i zbliżenie do naszych fotograficznych obiektów. W Puszczy Białowieskiej posiadamy klika komfortowych wielosezonowych czatowni, z których większość wyposażona jest w piec oraz WC. Ta odrobina komfortu pozwala nawet słabo zaprawionym terenowo fotografom przetrwanie w ukryciu (zwłaszcza w zimie) nawet 12 godzin. W innych lokalizacjach stosujemy czatownie tymczasowe, które są rozstawiane tylko na czas trwania warsztatów.

Oprócz sesji fotograficznych w terenie podczas sesji kameralnych oferujemy odrobinę teorii fotografii, analizę wykonanych zdjęć, analizę portfolio oraz podstawy obróbki cyfrowej. Do tego celu wykorzystujemy najmniej atrakcyjny fotograficznie czas w ciągu dnia: godziny południowe lub wieczorne.

Imprezy odbywają się w niewielkich, zwykle 6-8 osobowych grupach. Gorąco zapraszam!

Kontakt:
Marek Kosiński
tel. 601291355
www.fotografiaprzyrody.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
parent menu item not found: "130"