HeaderSearchForm

  • XI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

Aquapac - Wizje Natury 2015

wizje natury 2015-aquapac logo fullPodziwiamy fotografów przyrody i dlatego leży nam na sercu komfort ich pracy – proponujemy futerały i torby wodoszczelne, które skutecznie chronią sprzęt fotograficzny i inne cenne przedmioty przed uszkodzeniem.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce angielskiej marki AQUAPAC, światowego lidera w tej klasie produktów, obecnego na rynku od ponad 20 lat. Perfekcyjne wykonanie, funkcjonalność i niezawodność, wynikające z wysokich standardów produkcji, w połączeniu z atrakcyjnym designem to niewątpliwe atuty produktów spod znaku AQUAPAC.

Futerały AQUAPAC to gwarancja skutecznej ochrony aparatów fotograficznych i kamer, innych przenośnych urządzeń elektronicznych (telefony komórkowe, PDA, urządzenia nawigacyjne, laptopy, tablety, ebooki) oraz cennych przedmiotów (dokumenty, mapy, piloty kluczyki samochodowe, pompy insulinowe oraz lekarstwa i środki opatrunkowe) przed utopieniem bądź uszkodzeniami w efekcie zawilgocenia lub trwałego zanieczyszczenia.

Futerały posiadają opatentowany system hermetycznego zamykania, gwarantujący 100% wodoszczelność w zanurzeniu do 5 m oraz pyłoszczelność. Dzięki czemu cechują się też dodatnią pływalnością – nie toną po wpadnięciu do wody wraz z umieszczoną wewnątrz zawartością i są objęte 5-letnią gwarancją.

Pełna oferta na stronie: www.aquapac.pl

Nasz fanpage na Facebooku: www.facebook.com/aquapac.polska
 
Kontakt:
RADICOM s.c.
ul. Słowackiego 58/6
81-392 Gdynia
tel. 58 661 60 56
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
parent menu item not found: "130"