HeaderSearchForm

  • XIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

Wizje Natury

Przez 13 lat dzięki wielkiej życzliwości Dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego oraz zaangażowaniu Związku Polskich Fotografów Przyrody, w Centrum Edukacji KPN w Izabelinie co roku ma miejsce wydarzenie o charakterze artystycznym i edukacyjnym – Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury.
Festiwal ten ma na celu upowszechniać dorobek polskiej fotografii przyrodniczej, ukazywać piękno i bogactwo przyrody, a przez to - uczestniczyć w jej ochronie. Wśród coraz liczniejszego grona fotoamatorów festiwal ma promować zasady etyki fotografii przyrodniczej, tak aby fotografowanie przyrody nie czyniło szkód w otoczeniu.Jest też cenną okazją do wymiany doświadczeń, oraz przeglądu najciekawszych dokonań z zakresu fotografii dzikiej przyrody w Polsce. Promuje piękno polskiej przyrody za granicą oraz umożliwia zapoznanie się z czołową fotografią międzynarodową dzięki pokazom zaproszonych gości z innych krajów. 
Festiwal jest imprezą otwartą. Adresowany jest do wszystkich miłośników przyrody i fotografii. Co roku bierze w nim udział 400-500 uczestników z całego Kraju w ciągu dwóch dni festiwalowych.
parent menu item not found: "130"